Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

23.04.2018 00:24

Кінопремія "Золота дзиґа" назвала переможців

Стрічка Ахтема Сеітаблаєва “Кіборги” отримала "Золоту дзиґу" як найкращий фільм року від Української національної кіноакадемії.

Друга церемонія вручення Національної кінопремії "Золота дзиґа" пройшла у п'ятницю ввечері у Конгресно-виставковому центрі "Парковий" у Києві, повідомляє Укрінформ.

Загалом нагороди були вручені у 18 номінаціях.

Ведучими церемонії стали український кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв й українська модель Василіса Фролова.

У номінації “Найкращий режисер” переміг Сергій Лозниця з фільмом “Лагідна” за мотивами однойменного твору Федора Достоєвського.

Нагороду найкращому акторові вручили В'ячеславу Довженку за роль Серпня у фільмі “Кіборги”.

У категорії “Найкраща актриса” перемогла Дар'я Плахтій, зігравши роль Каті у стрічці “Стрімголов” Марини Степанської.

Найкращим актором другого плану визнали Віктора Жданова за роль Старого в “Кіборгах”.

“Золоту дзигу” як найкраща актриса другого плану отримала Ніна Набока за роль баби Зіни у картині “Припутні” Аркадія Непиталюка.

Найкращим анмаційним фільмом визнали стрічку Андрія Щербака “Причинна” за твором Тараса Шевченка.


Повний список переможців другої “Золотої дзиги” виглядає так:

Найкращий фільм - "Кіборги" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Найкращий режисер - Сергій Лозниця ("Лагідна")

Найкращий актор - В'ячеслав Довженко ("Кіборги")

Найкраща акторка - Дар'я Плахтій ("Стрімголов")

Найкращий актор другого плану - Віктор Жданов ("Кіборги")

Найкраща акторка другого плану - Ніна Набока (“Припутні”)

Найкращий оператор-постановник - Валентин Васянович ( "Рівень чорного")

Найкращий художник-постановник - Шевкет Сейдаметов ("Кіборги")

Найкращий сценарист - Наталія Ворожбит ("Кіборги")

Найкращий композитор - Микита Моїсєєв ("Стрімголов")

Найкращий звукорежисер - Сергій Степанський ("Стрімголов")

Найкращий художник із гриму - Ліліана Хома (“Кіборги”)

Найкращий художник із костюмів - Світлана Симонович ("Червоний")

Найкращий документальний фільм - "Будинок „Слово“" (режисер Тарас Томенко)

Найкращий анімаційний фільм - "Причинна" (режисер Андрій Щербак)

Найкращий ігровий короткометражний фільм - "Випуск'97" (режисер Павло Остріков)

Приз глядацьких симпатій - "Dzidzio Контрабас" (режисер Олег Борщевський)

Премію за внесок у розвиток українського кінематографа отримав режисер, сценарист і педагог В'ячеслав Криштофович




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com