Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри літа
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 02.06.2006 20:24:32    Тема повідомлення: Кінопрем'єри літа Відповісти цитуючи

От і розпочався найгарячіший сезон року, залишається сподіватися, що він виявиться таким "спекотним" і на добре кіно.
Тож, які фільми ми вже встигли подивитися і які ще подивимося?Усміхаюся

Веселка

ПовідомленняНаписане: 09.06.2006 16:13:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хто вже подивився "Лісову братію", "Люди Ікс"? Бо бали, виставлені критиками, в принципі, говорять про загальний рівень фільму, але ж цікавенько почути й певні думкиУсміхаюся
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 09.06.2006 17:31:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я оцих фільмів не бачила, але щойно повернулася з прес-показу дубльованих українською мовою "Тачок" і дуже задоволена! Справді Усміхаюся І фільм, як на мене, прикольний, і переклад гарний, і українська звучить супер, словом, раджу всім іти на українські "Тачки"! Бо російські теж ітимуть у нас, можна буде обрати, на який сеанс іти - український чи російський, але закликаю виявити патріотизм і підтримати українське Усміхаюся бо воно того варте Усміхаюся
Скажу чесно, в одному місці у фіналі у мене з очей навіть викотилися дві не дуже скупі сльозини Встидаюся Ну, може я стала надто емоційна, але що поробиш - таки викотилися Усміхаюся

Веселка

ПовідомленняНаписане: 11.06.2006 19:11:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подивилася все ж таки "Люди Ікс". Скажу одразу, що з попередніми серіями я не знайома, тому порівнювати їх між собою не можу. А взагалі, як на мене, так собі... Напевно тому, що я не є великим шанувальником таких фільмів, а просто "маленьким" їх прихильникомУсміхаюся А так - подивилася й забула (як і "Еон Флакс")...

P.S. Сподіваюся, що "Тачки" в моєму місті будуть йти українською, хоча мій сумнів підказує зворотнє...

Веселка

ПовідомленняНаписане: 15.06.2006 19:16:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось у темці "глухо, как в танке"Усміхаюся
Хто дивився "Лісову братію"? Варто йти?

P.S. Прикольно дивитися футбол в кінотеатріУсміхаюся Тільки трошки страшно - як би після фанів кінотеатр не став "літнім майданчиком під відкритом небом" - дахи злітають Сміюся

RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 15.06.2006 20:10:36    Тема повідомлення: мне не больно Відповісти цитуючи

я сьогодні всеж-таки пішла на фільм Балабанова. Хоча я і не виликий шанувальник братів та піжмурок- мені просто подобається Літвінова.
вона примудряється у всіх фільмах грати саму себе і при цьому отримувати нагороди ( КИНОТАВР, лучшая женская роль). цікава жінка...

щодо фільму- то це кіно про людей, які просто живуть, не маючи конкретних планів на майбутнє, закохуються... вмирають.

люблю таке кіно.

Інга Оболдіна-Стрелкова, у ролі Алі, просто зачарувала, якщо так можна сказати. Міхалков - без коментарів... Дюжев- він мені ніколи не подобався, а ось Яценко зацікавив. раджу переглянути цей фільм.

Веселка

ПовідомленняНаписане: 20.06.2006 19:26:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не пошкодувала грошей і пішла на "Лісову братію"- та особливих вражень не отримала... Єдине, що запам'яталося й навіть трошки зачепило, так це сумні очі черепахи й довірливо-бежевільні дії "малечі"Усміхаюся Хоча треба визнати, що в деяких моментах з моїх уст зривався смішок, і то швидше через те, що дітлахи, які сиділи поряд, змогли знайти смішне в несмішному.
Набагато приємніше чути "справжній" дитячий сміх, що лунає не з запису, а в реальності...

RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 21.06.2006 16:34:18    Тема повідомлення: ТАЧКИ Відповісти цитуючи

мульти я не дуже люблю- зацікавив український дубляж.

хотілося пересвідчитись чи не вийшло "як завжди" Можу сказати, що все було як треба. зал неодноразово сміявся, чуючи жарти на кшталт "таких доріг і в Київі немає..." Спочатку було погано чути- важко розбирати слова, але це я списую виключно на відсутність звички чути рідну мову з екранів ...

Веселка

ПовідомленняНаписане: 26.07.2006 17:32:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оце таке... Забули щось ми зовсім про темкуУсміхаюся Ніколи не повірю, що Ви не пригадаєте, коли останнього разу були в кінотеатріУсміхаюся
Ну, то як? Що дивилися???
Мені (хоч і з великим запізненням) вдалося подивитися "Посейдон". На жаль, окрім шаленого бюджету я там нічого не знайшла... Спецефекти, буль-буль, пах-пах - чим-чим, а саме цим глядача, здається, вже не здивуєш...
Проте тепер із шаленою гарячкою чекаю на "Піратів"Усміхаюся Коли ж їхній корабель з'явиться на горизонті Азовського моря?УсміхаюсяУсміхаюсяУсміхаюся

Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 27.07.2006 12:25:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наскільки я пригадую, останнього разу був у кінотеатрі не далі, як сьогодні. Дивився "Найшвидшого "Індіана" (World's Fastest "Indian"), класний байопік із Ентоні Гопкінсом. Просто диво, що він потрапив, нарешті, до нашого прокату (обіцяли ще десь у квітні).
"Посейдон" мене особисто не дратував. Там корінь зла у сценарії та діалогах, а звідти вже пішло і халтурне акторство, і безпорадна режисура (точніше, її відсутність), і музичний плагіат (і не соромно було Клаусу Бадельту обкрадати покійного Джеррі Голдсміта?). Але взагалі-то особисто мене фільм не дратував. Просто слабкий тайм-кілер. Стара версія була теж "не фонтан", але вона, принаймні, у прокаті не провалилася.
"Піратів" подивився українською. Нормальний дубляж, хвилин за двадцять повністю адаптуєшся.
Дуже чекаю на "Miami Vice". Поважаю Майкла Манна - як на мене, один з найкращих режисерів Америки.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Alesia

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 27.07.2006 12:48:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не шанувальниця російських фільмів, але... У Балабанова мене "заділо" "Про виродків та людей". Вирішила подивитись "Мені не боляче". Скажу відверто, що фільм мені не сподобався. Дуже дратувала музика, причому вся. Часом була просто не в тему. Фільм рятує підбір акторів (особливо Літвінова), мені так здається. Задумка непогана, але фільму чогось не вистачає.
Догори
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 27.07.2006 20:58:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знічений А ось мені, наприклад, один і той самий акторський ансамбль у всіх стрічках Балабанова не імпонує. З такою тактикою постановник ризикує застрягнути в болоті власного культу(imho).
У вищезазначеному фільмі знов-таки порадував М. Міхалков своїм гротескно-карикатурним образомУсміхаюся
Рената Литвинова...хм...залишилась Рєнатою Літвіновою...із тими ж жвачно-тягнущимся поглядом і фірмовими ужимками Підморгую
В решті-решт, стрічка залишає приємні враження, незважаючи на сумний фінал. Дійсно, іноді розкішна квартира з видом на Неву або запас продуктів на рік не вгамуть жагу кохання, навіть якщо тобі залишилось жити всього-навсього декілька місяців... Сумую

Веселка

ПовідомленняНаписане: 29.07.2006 20:00:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нарешті подивилася "Піратів"Усміхаюся Проте російською - не беруть в наш прокат фільми українською, мовля, відпочиваючих багато...
Джоні! Мій улюблений Джоні! ЛапочкаУсміхаюся І фільм сподобався, одне засмутило: якщо в наступній серії вони шукатимуть Капітана, то Депп тепер з'явиться невідомо коли?

Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 31.07.2006 09:12:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чому це невідомо коли? У третій частині частині обов'язково буде. Принаймні, обіцяють. Якщо вірити прес-релізам, там "на манеже - все те же". Новий персонаж там буде тільки один, і гратиме його Чоу Юн Фат.
Догори
Веселка

ПовідомленняНаписане: 06.08.2006 15:50:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можливо, трохи запізно... Але хто дивився "Поцілунок метелика"? Чула різні точки зору. Навіть такі: "Фільм добрий, але останні п'ятнадцять хвилин розчаровують, невже не могли придумати щось оригінальніше за бійки, хіба своєї фантазії нема?"
А хіба хтось запрошував на романтичну мелодраму? Здається, на афіші було зрозуміло написано "пригодницький бойовик"...

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму