Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Детальний план написання сценарію
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
blyzniuky

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 30.05.2006 16:21:31    Тема повідомлення: Детальний план написання сценарію Відповісти цитуючи

Що собою представляє детальний план написання сценарію?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 02.06.2006 21:56:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

щось конкретне порадити не можу, хоч і сама цим займаюся (коли пишу сценарії користуюсь інтуїцією та своїм багажем літературних знань)

можу порадити статтю на тему, яка вас цікавить Школа Голлівуду (курс із драматургії Річарда Креволіна)

:http://kinokolo.ua/articles/463/

anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 16.06.2006 10:24:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

как я пишу сценарии: первое - это идея или ключевой момент произведения, так сказать кульминация. Потом идея как стержень обрастет другими сюжетными линиями, которые ведут к ней. Представив в голове примерный сценарий, можно составить план(хотя этого я не делаю) как в курсовой)): предисловие-экспозиция-накал событий-кульминация-развязка-эпиграф. Как для меня в сценарии важно какое-то неординарное, остросюжетное событие, которое бы держало читателя или зрителя до конца произведения и прощало небольшие огрехи.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 18.06.2006 10:28:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кому интересно - выколадываю небольшую подборку литературы и софта для сценаристов.
http://screenwriting.narod.ru/programs.htm
Здесь программки, с помощью которых в США пишут сценарии...Версии немного устарели, но тем не менее ознакомиться можно.
-----------------------------------------------------------------
http://yanko.lib.ru/books/cinema/
Замечательная библиотека для профессионалов и любителей кино.
-----------------------------------------------------------------
http://forum.comics.com.ua/viewtopic.php?t=412
Выдержки из книги "Как писать и продавать сценарии в США" автор - Скип Пресс
и статься А. Митты "Стереотипы драматургии"
------------------------------------------------------------------
Ну и моя настольная книга Лайоша Эгри "Искусство драматургии"

ЗЫ. У кого есть какие-нить полезности - выкладывайте, бум рады Дуже радий

Искусство драматургии.rar
 Опис:

Завантажити
 Файл:  Искусство драматургии.rar
 Розмір файлу:  135.32 KB
 Завантажений:  2239

Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 18.06.2006 14:40:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Величезне СПАСИБІ!УсміхаюсяУсміхаюсяУсміхаюся
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 13.07.2006 19:16:02    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

знайшла, на мою думку, цікавий матеріал на тему "як писати сценарій?"

http://www.filmz.ru/pub/66/4692_1.htm

на порталі є така собі сценарна агенція.є поради як саме писати сценарій. хоча матеріал схожий на попередній- раджу переглянути.

http://www.cinemotion.ru/

YellowRiver

ПовідомленняНаписане: 14.07.2006 17:31:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можу сказати, що "Синемосьон" - це "не така собі сценарна агенція", а самобутній сценарний ресурс в рунеті Усміхаюся)На відміну від одноднівок-лохотронів, які останнім часом з"являються, як гриби псля дощу, і розводять молодих авторів, "Cinemotion" за невеликий час існування здобув шанування і довіру у колі кінодраматургів як профессіоналів, так і початківців. Підморгую

Якщо ж когось цікавлять конкурси сценаріїв, то тут - http://www.screenwriter.ru знаходиться один із найбільших Ідея

Dmitrov

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 15.07.2006 12:03:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

просто в тему Усміхаюся якраз цим питанням цікавлюсь Усміхаюся всім дяк за лінки
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт AIM Yahoo Messenger MSN
YellowRiver

ПовідомленняНаписане: 27.07.2006 21:05:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От в Росії справи зі сценарними агенствами більш-менш впорядковані)) А щодо України? Питання, яке, напевно, задає собі кожен сценарист, щойно закінчивши свій твір: КУДИ НАДСИЛАТИ ГОТОВИЙ СЦЕНАРІЙ? На телеканали? Питання Ідея
Виктор Ланц

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 01.11.2006 17:04:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

YellowRiver написав:
От в Росії справи зі сценарними агенствами більш-менш впорядковані)) А щодо України? Питання, яке, напевно, задає собі кожен сценарист, щойно закінчивши свій твір: КУДИ НАДСИЛАТИ ГОТОВИЙ СЦЕНАРІЙ? На телеканали? Питання Ідея

www.iaclub.ru - Вы можете попробовать наши сценарные агентства. Все рабочие, правда, не украинские, только Россия и США-Англия. Сразу на телеканалы или кинокомпании - есть такой опыт годичного молчания. Если есть терпение ждать годами элементарного ответа "да-нет", то можно и нужно попробовать! Усміхаюся У нас на портале есть адреса кинокомпаний, проблем с этим нет, проблемы с обратной реакцией - как правило молчат.
Кстати, у нас много учебно-познавательной литературы в разделе "Мастер-класс". Правда, нужно залогиниться для начала.
Удачи!!!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Виктор Ланц

ПовідомленняНаписане: 01.11.2006 17:11:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

YellowRiver написав:
Можу сказати, що "Синемосьон" - це "не така собі сценарна агенція", а самобутній сценарний ресурс в рунеті Усміхаюся)

А вы вже пробували через них щось продаты? Воны дийсно солидни, та щось невезеть. Бо никому невезеть! Можу поясныты чому.

YellowRiver написав:
На відміну від одноднівок-лохотронів, які останнім часом з"являються, як гриби псля дощу, і розводять молодих авторів, "Cinemotion" за невеликий час існування здобув шанування і довіру у колі кінодраматургів як профессіоналів, так і початківців. Підморгую

Таке враження, що вы рекламуетэ йих за гроши! Усміхаюся

YellowRiver написав:
Якщо ж когось цікавлять конкурси сценаріїв, то тут - http://www.screenwriter.ru знаходиться один із найбільших Ідея

Усміхаюся Спробуйтэ! Чи вже спробувалы? Воны ниякий не конкурс, воны "Клуб сценаристов" - цэ трохи инше.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Виктор Ланц

ПовідомленняНаписане: 01.11.2006 17:38:44    Тема повідомлення: Re: Детальний план написання сценарію Відповісти цитуючи

blyzniuky написав:
Що собою представляє детальний план написання сценарію?

Такого плана в природе не существует. Это Вы, как автор, должны придумать себе самую упрощающую систему/схему Вашей работы над сценарием. Я, например, иногда рисовал ручкой на бумажке кружки с надписями, потом перемещал их - строил сюжетную канву и просчитывал перипетии. Иногда помогало, иногда наоборот.
"Детальный план" зарождается в голове, и уже не важно как Вы его распишете или разрисуете. Чтобы его разработать, Вам надо знать несколько маленьких и простых хитростей, например, схема сценария строится на вопросах! Да-да, банальных вопросах самому себе, наподобие "а кому я хочу это показать?", а почему я хочу это показать?, а почему я хочу показать именно это?, а как и в каком жанре я хочу ЭТО показать?, как именно я хочу это покАзывать?, КТО будет у меня Антагонистом и Протагонистом, чтобы я смог показать ЭТО самым лучшим образом?, и т.д. и т.п. Вот, рабочий синопсис - это медленные и скрупулёзные ОТВЕТЫ на эти вопросы. Вы медленно отвечаете на них, потом начинаете вписывать диалоги - получается "расширенный синопсис", из которого в результате и получается киносценарий.
Затем Вы можете проверить его так называемой "Формулой голливудского успеха", там всё расписано по процентам. Это не обязательно, конечно, но формула работает безотказно для любого жанра любого кинематографа, в том числе и Украинского.

Извините, я тут уже почти мастер-класс начал в то время, как сам учусь! Усміхаюся

Друзья, кто-нибудь может подсказать мэйл админов этого портала? У нас есть предложение у к ним, а адреса что-то не могу найти!

В общем, приходите на www.iaclub.ru, там много информации на данную тему, поскольку это клуб киношников.
Кстати, очень скоро у нас будет проходить конкурс киносценариев, и не один.
Догори
надія

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 01.11.2006 20:29:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Виктор Ланц"]
YellowRiver написав:
У нас на портале есть адреса кинокомпаний, проблем с этим нет, проблемы с обратной реакцией - как правило молчат.
Кстати, у нас много учебно-познавательной литературы в разделе "Мастер-класс". Правда, нужно залогиниться для начала.
Удачи!!!

Це у вас в Росії так. А в нас в Україні мені відповіли за тиждень. От так. В нас до цього серйозніше ставляться.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Виктор Ланц

ПовідомленняНаписане: 02.11.2006 11:25:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Це у вас в Росії так. А в нас в Україні мені відповіли за тиждень. От так. В нас до цього серйозніше ставляться.

Можливо, що Вы прави!!! Цэ чудово...
А що видповилы, якщо нэ таемныця?
Догори
надія

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 02.11.2006 13:59:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Виктор Ланц написав:
Цитата:

Можливо, що Вы прави!!! Цэ чудово...
А що видповилы, якщо нэ таемныця?

Не секрет. Це була "УМГ". Відповіли : " Сподіваємось на співробітництво".
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму