Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
практика кіно
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Відгуки та пропозиції
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Nazik Awensio

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 11:29:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скажіть будь ласка, якщо знімати фільм на DVCPRO (як я зрозумів, це цифрове відео), то скільки МБ на компютері відео такої якості буде займати , наприклад за 1 хвилину? І на який носій його потім переважно записують? За скільки можна приблизно купити в нас хорошу відеокамеру, що знімає на DVCPRO?(я заходив на сайт панасоніка, там нормальна відеокамера десь $12000-$25000), і скільки коштує взяти її на прокат за 1 день? На 1+1 приймають фільми на касеті DVCPRO чи на іншому носії (ДВД тощо)? Зйомка на який формат відео взагалі найдешевша, але зберігає хорошу конкурентоспроможну якість? Дуже радий Вибачте, що так багато запитань, але буду НАДЗВИЧАЙНО радий, якщо ви дасте відповідь на них хоч частково. ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ. Дуже радий Дуже радий Дуже радий
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 12:53:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо Ви хочете запропонувати каналу свій фільм, цілком достаньо мати копію на BetacamSP. А знімати можете на формат, який Вам зручніший. Як на мене, головне, щоб якість зображення виправдовувала зміст Підморгую
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Відгуки та пропозиції Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму