Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
практика кіно
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Відгуки та пропозиції
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Klim

Повідомлення: 34

ПовідомленняНаписане: 03.04.2006 23:50:48    Тема повідомлення: практика кіно Відповісти цитуючи

Можливо на форумі організувати щось подібне до посібника щодо відеозйомки, монтажу тощо. Це може бути як класичні поради аматорам, так і досвід самих аматорів відеозйомки.
В принципі не всі знімають весілля, дні народження і т.п. Можливо хтось хоче знімати щось серйозне, більш актуальне. нехай це не буде професійна зйомка, адже ідея, зміст - приорітетніше і навіть цікавіше.
Можливо таке організувати?

Стратегічне питання: А ЧОМУ НАС ТАК МАЛО?

Indi

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 04.04.2006 12:25:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, що цей портал читає багато людей, які щось вже знімали або планують знімати, або вчаться це робити. тобто якщо ставити конкретні запитання, то знайдуться люди готові поділитися досвідом. от Ви , наприклад, в якій програмі монтуєте?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Klim

ПовідомленняНаписане: 05.04.2006 01:47:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я монтую в 4-му Вегасі. він простий як двері. На перспективу хочеться освоїти Прем"єр 6.5. Вже надибав англійську версію. Але поки що Вегас.
Якшо ставити конкретні питання... Але чомусь їх ніхто не ставить. Наче всі всього вже навчились. Ну то я вже починаю.Підморгую
Проблема в методиці. Тобто є певні теоретичні основи щодо, наприклад, чергування загального плану та деталей, підходи до поєднання звуку та зображення, класичні ракурси. Впевнений, що мало хто з аматорів добре володіє тими всіма постулатами. Чому? тому що практично всі отримували ці знання через власний досвід. А це врешті-решт - втрачений час, потрачені зусилля. Тобто теоретично-практична допомога потрібна. І в першу чергу - про основу сінематографа.
Можливо хтось цікавиться проблемами з оцифровкою, залізом, камерами. теж можна порадитись. Але шось нікого не видно.
Я ось планую зняти короткометраж. В стилі ретро. Зі звуком я не стикався взагалі, часу нема, так що вирішив під пісеньку класичного спрямування (Nick Cave And The Bad Seeds - Where The Wild Roses Grow) організувати гарні кадри про рідне місто. Тобто "взяти" глядача цікавою кадровкою. Не знаю, шо з того вийде. "Актори" є. 4 хвилини то не є багато, але це тільки на перший погляд. Досвіду в мене мало, але треба постаратися.
А хто шо знімає (крім весільних обрядів)?
До речі, знайшов досить непоганий сайт на тематику монтажу, обробки та технології відеозйомки взагалі. Ну і про залізо звичайно також.
www.1DV.ru (Це не реклама!!!!)
Цікавими думками треба ділитися. Якшо в когось є певні ідеї, проблеми викладайте на всезагальний розсуд. Сподобались цікаві кадри в фільмі, сюжет, мотив, образи - давайте спікуватись!
Здається є певна альтернатива масовому обговоренню попсових американських фільмів.
Які в кого ше є пропозиції?

Nashman

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 05.04.2006 23:02:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт,
18-22 числах буду мати власну камеру Усміхаюся. Првда цифрову, але ж камеру!!! Хочу зняти на слідуючу молодість фільм, який виграє Усміхаюся. Тільки ось не знаю чи піде цифра(ДВД) їм, хто знає скажіть. Якщо хтось хоче щось запитати в Прем*єрі, будь-ласка запитуйте. Спробую допомогти Усміхаюся.

ПС: До початку літа планую знати кліп(група знайома є), причому є можливість показати по місцевому телебачені. Не так вже й багато, але можливо і монстри помітять Усміхаюся.

denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 06.04.2006 09:54:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nashman написав:
Привіт,
18-22 числах буду мати власну камеру Усміхаюся. Првда цифрову, але ж камеру!!! Хочу зняти на слідуючу молодість фільм, який виграє Усміхаюся. Тільки ось не знаю чи піде цифра(ДВД) їм, хто знає скажіть.

До конкурсної програми Молодости приймайються фільми лише на 16 й 35 мм плівці. Український фільм на цифровому носії може потрапити до "Панорми українського кіна".
Якщо фільм документальний, його можна подавати на "Контакт", там змагаються фільми незалежно від формату носія.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
hsm
Адміністратор форуму

Повідомлення: 57

ПовідомленняНаписане: 06.04.2006 16:24:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цікаво, як швидко інтернет змінить сучасні механізми того ж монтажу?
Вже зараз є два сайта, які пропонують відео-монтаж початкового рівня онлайн:

http://www.jumpcut.com/
http://www.techcrunch.com/2006/04/02/motionbox-best-online-video-sharing-so-far/

Що буде далі? ,)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Klim

ПовідомленняНаписане: 06.04.2006 20:29:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Народ!
Пропонується взяти участь в кінофестивалі "Кінокіімерія"!
фестиваль аматорського кіно.
номінації: ігровий фільм, анімаційний фільм, найково-просвітницький, документальний, публіцистичний, кліп, реламний ролик. Обмеження по часу - 20 хв. форма подання ВХС, ДВД
Заявки в принципі треба було подати до 1 квітня, але ще можна спробувати відіслати. В мене ці заявки в ворді. якшо хтось зацікавився, пишіть на мило, відішлю всім.

Детальна інформація на сайті www.kinoamator.ho.com.ua , мило оргкомітету фестивалю: kinoamator@ukr.net (Андрей Симакович).
Бажаю всім Удачі.

Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 07.04.2006 11:35:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякуємо за інформацію про фестиваль "Кінокімерія"! Зараз зробимо про це новину і поставимо на порталі. Взагалі, якщо в когось є якісь новини про кіно - надсилайте нам, ми будемо про все писати, тому що часом не все вдаєтьcя самим відстежити. Наперед дуже дякуємо! Усміхаюся
Nashman

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 07.04.2006 12:15:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт,
Цікаво...цікаво...На наступний рік(надіюсь) буду брати участь Усміхаюся. Хотілося б глядачем в цьому році, але навчання Сумую...

Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 09.04.2006 13:46:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет! а расскажи побольше о фестивале! я бы съездил в Херсон. А можно вообще собраться, эййй любители кинематографа! Давайте организуем компанию и посетим фестик! Думаю, должно быть очень интересно. А что там с проживанием, есть недорогие гостиницы? Или может квартиру можно на сутки снять. И еще интересует программа, да и всё, потому что на сайте и в новстях информации крайне мало. Если есть чем - ДЕЛИСЬ! очень интересноУвага Увага Увага
Догори
Klim

ПовідомленняНаписане: 09.04.2006 18:14:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет!
На счет фестиваля в Херсоне.
На сайте, ихнем, есть инфа и по программе, и по проживанию. Цитирую:
Краткий регламент фестиваля.
27.04
Начало в 13.00
Торжественное открытие
Просмотр программ
28.04
Начало в 16.00
Торжественное награждение
Концерт
Закрытие
-----------------------------
Гостинница

2х-местный номер 40грн. с человека
секционного типа - два 2х-местных номера
Душ, умывальник, туалет.

4х-местный номер 20грн. с человека
в номере умывальник.
Душ, туалет на этаже.

Люкс-110грн.
Народ! Если кто хочет участвовать, надо подать заявки. формы заявок есть на сайте (адрес опубликован на Киноколе).
To Pirat: А чё хочешь представить?

Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 09.04.2006 19:56:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за информацию! Подавать мне нечего, а приехать очень хочу, да и цены не кусаются. Так что, приеду посмотреть. Спасибо еще раз за инфу Підморгую
Догори
CINEMA

Повідомлення: 6

ПовідомленняНаписане: 21.04.2006 10:46:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет энтузизастам кино!
Спрашивайте отвечаем про Кинокимерию
Все вопросы дозволены
Андрей Симакович.
Личные по мылу kinoamator@ukr.net
зеркало нашего сайта
www.kinoamator.narod.ru
периодически стараюсь обновлять
Основной принцип первого фестиваля
участие фильма бесплатно просмотр
и мастер классы(уж какие будут хотя приезжает Ильенко)
бесплатно.
Дорога гостинница питание-за ваши деньги любой каприз.
Рады всем хотя уже волнуемся бо наплыв желающих грозит смыть организаторов.
Всем творческих успехов (кстати вопросы по монтажу любые принимаются) Сміюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Nazik Awensio

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 03.09.2006 16:58:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт усім! Хочу підтримати цей топік, тим більше, що в мене є дуже важливе запитання, яке, надіюсь, буде також цікаве для всіх:
Які формати відео використовують на нашому сучасному телебаченні? Чи юеруть взагалі на телебачення ДВД? Будь ласка, дайте відповідь, це дуже важливо Дуже радий Дуже радий Дуже радий Дуже радий Дуже радий

denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 11:11:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

можу розказати про 1+1. Якщо я не помиляюсь, з минулого року офіційно канал перейшов на формат DVCpro. А взагалі, використовуються майже всі формати. Якщо поставите більш конкретні питання, отримаєте не менш конкретні відповіді Усміхаюся
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Відгуки та пропозиції Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму