Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
....-А еще я слышу голоса!!!

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lomik2008

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 17.03.2008 20:35:06    Тема повідомлення: ....-А еще я слышу голоса!!! Відповісти цитуючи

Народ есть такая проблема, нужно озвучить фильм - читать текст ...от автора. может есть какой Левитан ОТЗОВИТЕСЬ! гонорар пока не гарантирую. само собой возьмем в долю.( При случае реализации на ТВ )
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 20.03.2008 21:26:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на спивах мне говорили что у меня голос Шаляпина - подойдет? Усміхаюся
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 20.03.2008 21:31:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нет. Нужен голос похожий на голос ..следопыта Макимото ( из фильма ШЕСТЬ СТРЕЛ В ЖОПЕ ИНДЕЙЦА)
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 21.03.2008 12:15:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Такой активности не ожидал. Кроме збоченця Шляпина ни одного сообщения. ОДНАКО!!!
Догори
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 21.03.2008 12:23:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ломик, ты меру знай
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 21.03.2008 20:38:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже радий Усміхаюся Дуже радий Дуже радий Дуже радий Дуже радий Дуже радий Дуже радий Дуже радий Дуже радий
Догори
кукловод

Повідомлення: 8

ПовідомленняНаписане: 22.03.2008 20:19:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
Такой активности не ожидал. Кроме збоченця Шляпина ни одного сообщения. ОДНАКО!!!

Ломик,Ты просто СУПЕР!У тебя такая активность!?Удачи тебе! Сміюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 23.03.2008 15:26:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ОБЪЯВЛЕНИЕ; Меняю активность на результат (можно б\у)
Догори
кукловод

ПовідомленняНаписане: 23.03.2008 18:58:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
ОБЪЯВЛЕНИЕ; Меняю активность на результат (можно б\у)

Ты наверное не понял.С такой активностью и отсутствием меры,результат будет не очень хорошим.
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 23.03.2008 19:20:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На этот форум я заехал с прагматичной целью. Нужен был оператор с апаратом. Думал тут они. Меня встретили, расказали проблемы украинского синематографа, Каждый от себя дал напутстсвие, некоторые послали, некоторые в личку отправили пару телеграм пояснив мне популярно (где меня видят) Короче очень плодотворный форум. Активность это ГУД. Жаль что все закончилось порожняком. Зато я по инерции и кроме форума начал поиски. Нашел и апаратуру и хакера-монтажера который готов сутками работать за саму идею создания фильма. Вывод- на этом форуме ... Яко и в синематографе - 95% безполезные и случайные люди. Да они и сами об этом знают но признатся себе??? СТРАШНО. (а вдруг это ошибка? а вдруг еще будет шанс?) Я не знаю может и будет. Желаю всем режисерам успешного выполнения посталенных задач. ((не забудьте только их поставить!))
Догори
кукловод

ПовідомленняНаписане: 23.03.2008 20:41:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
На этот форум я заехал с прагматичной целью. Нужен был оператор с апаратом. Думал тут они. Меня встретили, расказали проблемы украинского синематографа, Каждый от себя дал напутстсвие, некоторые послали, некоторые в личку отправили пару телеграм пояснив мне популярно (где меня видят) Короче очень плодотворный форум. Активность это ГУД. Жаль что все закончилось порожняком. Зато я по инерции и кроме форума начал поиски. Нашел и апаратуру и хакера-монтажера который готов сутками работать за саму идею создания фильма. Вывод- на этом форуме ... Яко и в синематографе - 95% безполезные и случайные люди. Да они и сами об этом знают но признатся себе??? СТРАШНО. (а вдруг это ошибка? а вдруг еще будет шанс?) Я не знаю может и будет. Желаю всем режисерам успешного выполнения посталенных задач. ((не забудьте только их поставить!))

Ну,во-первых,ты зашёл не с той стороны Сміюся Во-вторых,как и я,ты разочаровался в этом форуме(скорее в людях на этом форуме) и в этом ты частично прав,но надо искать.
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 23.03.2008 21:35:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочеш что-то сделать хорошо- то сделай это сам (...кто-то умный)
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 26.03.2008 12:42:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008, допомога в озвучці ще потрібна?

чоловік чи жінка?
укр.млва чи рос?
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 28.03.2008 20:40:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

допомога потрібна. (чоловік укр.мова)
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 28.03.2008 21:42:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
допомога потрібна. (чоловік укр.мова)

кидаю мило україномовного чоловіка, який працює на радіо в приват =)...напиши йому більш менш про те що потрібно зробити і що взагалі за фільм......може - зголоситеся =)
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму