Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Реальний крок розвитку укр.кіна
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 20:02:59    Тема повідомлення: Реальний крок розвитку укр.кіна Відповісти цитуючи

Мов тут було багато……тепер з’явилася можливість зробити щось реальне……
По-перше, не все, але таки дуже багато впирається в гроші!!!
Відповідно, їх потрібно десь взяти =)… у цьому питання, зокрема, і до вас…
…«зі світу по нитці – бідному сорочка» ……
Якщо кожен дасть у фонд, скажімо, 50 грн. – з цифрами які зараз є (5 000 чоловік, які «скоріше так – ніж ні»… - вийде «цифра» - яка допоможе «запустити машину»…
Діяльність «товариства»-«фонду»:
- Випуск кіно-газети зі сталою періодичність (скажімо – щотижня)
- Всеукраїнський фестиваль аматорського кіна
- І популяризація укр.кіна… =)))))
Безумовно, схеми розписані детальніше…але питання таке:
Ви б заплатили умовлену суму грошей, якби це дало «можливість!»…?

Ну і, звісно, тут теж можемо поговорити про проблеми укр.кіна і кожен може сказати, що думає про створення от такого товариства =))))
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
lomik2008

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 21:21:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не проблема давати кожний місяць по 100-200. Сумніви;- по перше не багато щедрих ентузіастів. по друге ніхто не поведеться. Адже одне діло працювати а інше язика чесати.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 22:37:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
Не проблема давати кожний місяць по 100-200. Сумніви;- по перше не багато щедрих ентузіастів. по друге ніхто не поведеться. Адже одне діло працювати а інше язика чесати.

1. якщо я знайду 1000 ентузіастів, які вкладуть - 50 грн....то я можу розраховувати від вас по 100-200 грн у місяць протягом усього періоду діяльності "фонду"? =)

2. принаймні нас вже двоє - хто готовий щось робити =)
Догори
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 23:00:53    Тема повідомлення: Re: Реальний крок розвитку укр.кіна Відповісти цитуючи

dima_elf написав:
Діяльність «товариства»-«фонду»:
- Випуск кіно-газети зі сталою періодичність (скажімо – щотижня)
- Всеукраїнський фестиваль аматорського кіна
- І популяризація укр.кіна… =)))))

Вопрос - а кто будет кино снимать, если деньги будут потрачены на вышеназыанные пункты?
Сразу оговорюсь - мне не жалко и больше денег, если под конкретную идею. Но пока все расплывчато.
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 23:07:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если найдется оператор с камерой который может заниматся и видеомонтажем. Постараюсь организовать дельный сценарий. Есть идеи!!!
Догори
Prim

Повідомлення: 73

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 23:29:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо я побачу чіткий план дій по пунктам, я готовий стати "акціонером" такого товариства.
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 23:45:48    Тема повідомлення: Re: Реальний крок розвитку укр.кіна Відповісти цитуючи

Daomaster написав:
Вопрос - а кто будет кино снимать, если деньги будут потрачены на вышеназыанные пункты?
Сразу оговорюсь - мне не жалко и больше денег, если под конкретную идею. Но пока все расплывчато.

а у тому то й деталь - знімати ніхто не буде!!! поки не буде - СИСТЕМИ...якщо хочете голосного слова - індустрії....

... що толку, якщо зібрати умовно 10 000 і зняти одну метражку... можливо, хорошу, можливо, фестивальну...а?....

досить важливий пункт - кіновидання....що у нас є? сезонник "кіно-коло" - безумовно це чудове явище....але ж чотири рази на рік!!!!!! потрібно, принаймні, щотижнева газета...аби виховати глядача....а виховати його необхідно!!! не те слово - необхідно!!!! потрібен "голос" - де б можна було сказати, що щось робиться....можливість кіновидання можлива (цей пункт розписанийдетально - з реєстрацією, редакцією та журналістами - але зараз не варто його озвучувати поки все не буде - 100 відсотково!)....

потрібна система, аби знати кому давати гроші на знімання - хіба не чим питанням на форумі так довго були стурбовані?! - от вам і необхідність фестивалю аматорського кіна - цифрового, яке знімаю я, Daomaster і ще значна частина форумчан........питання з кінофестом - теж розписане - у рамках більшого фесту (є все детальніше, але знову домолвеності лиш умовні і "було б непогано"..."над цим треба подумати")

а допомога у зніманнях - тут потрібні більші кошти - пошуками меценатів теж займаємось - пункт такий - купити техніку для кінопроцесу, або домовитися з кіносудіями (є конретні мовини) про мінімальнокоштовне їх використання - і тоді вже: "маєш сценарій? готовий сам все знімати? що ж - бери техніку і дєрзай!!!"

от поки таке =)
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 23:47:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
Если найдется оператор с камерой который может заниматся и видеомонтажем. Постараюсь организовать дельный сценарий. Есть идеи!!!

здається, пан Продюсер - пропонував фінансування цікавих сценаріїв...а з грошима, навіть невеликими, набагато легше знайти оператора з камерою....

ще одне питання - камера - плівка чи цифра?!....з цифрою у чомусь можу порадити і я =)
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 23:57:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не зрозумІВ про пана Продюсера?! це що сарказм? чи може я чогось не знаю. Щодо плівки чи цифри немає різниці. Недавно бачив що якась українська попсова група зняла кліп на мобілу. подивився по телевізору якість на 3+. Головне щоб було бажання рухатись в перед
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 00:02:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
Не зрозумІВ про пана Продюсера?! це що сарказм? чи може я чогось не знаю. Щодо плівки чи цифри немає різниці. Недавно бачив що якась українська попсова група зняла кліп на мобілу. подивився по телевізору якість на 3+. Головне щоб було бажання рухатись в перед

ні, не іронія:

Цитата:
Да и предложение мое в силе что я дам 10 000 любому кто положит на стол толковый сценарий с таким бюджетом
--- Producer

постукай в аську - 332 454 016...... аби ця тема не переросла знову у "базар".....все, що зможу конкретного запропонувати - там то і зроблю =)
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 00:06:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю що таке аська. Чим стукати ломом? я користуюсь укр.нетом. поясни про аську
Догори
damn

Повідомлення: 58

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 07:20:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

кино у нас и так популярно - это факт.
проблема не в популяризации
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 10:59:15    Тема повідомлення: Re: Реальний крок розвитку укр.кіна Відповісти цитуючи

dima_elf написав:
Daomaster написав:

а у тому то й деталь - знімати ніхто не буде!!! поки не буде - СИСТЕМИ...якщо хочете голосного слова - індустрії....

Теперь понял. Вы будете заниматься популяризацией того, о чем кричите, что его нет. Тогда я пас.
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 13:33:35    Тема повідомлення: Re: Реальний крок розвитку укр.кіна Відповісти цитуючи

Daomaster написав:
Теперь понял. Вы будете заниматься популяризацией того, о чем кричите, что его нет. Тогда я пас.

думаю, категорію "ви" - варто було б розділити......знайдіть мої пости на форумі де б я у контексті мовив про те , що кіна немає.....

укр.кіно є!...воно на хреновому рівні....у передсмертному стані...

я бачив, що знімаєш ти - дивився пожирачів, дивився трейлери ...... я зустрічався з багатьма людьми, які своїми силами щось та й знімають.... але популяризувати це не зовсім те слово... потрібно щоб про це знали... потрібна система відбіру - кому врешті давати гроші на їхні проекти...... у рамках даного проекту - мають влаштовуватися громадські перегляди......

я не умовляю конкретно вас - я кажу, що акціонерна система допоможе зібрати (якщо таки допоможе) якісь кошти які допоможуть щось робити....власне, іншим ентузіастам....
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 13:35:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

damn написав:
кино у нас и так популярно - это факт.
проблема не в популяризации

точніше не тільки в популяризації =))

кіно - популярне!!! але яке кіно?!!!! хто знає про стрічку "біля річи"?!! - "явище" укр.кіна минулого року....

а ще - якщо мова йде саме про видання, як засіб популяризації - то воно виконує, зокрема, функції виховання глядача...глядацьких смаків...це ми тут - знаємо хто такий фелліні, вісконті, годар і теде і, можливо, щось з них дивилися.....
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму