Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри квітень-травень
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
feruda

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 19.05.2006 09:14:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тема литературы действительно интересна. И если некоторые не читали в школе классику, то я прочла практически все произведения Д. и Т.
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 19.05.2006 12:12:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denya написав:

А тема літератури дуже цікава!!! пропоную зробити її окремою! Ідея

Повністю з цим згодна!Усміхаюся
А щодо трійки фільмів - хотілося б їх подивитися, але до нас в кінотеатри тільки "Місія", яку, ніби-то, не можна виконати, приїхала... Що ж - будемо чекати!Усміхаюся

denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 19.05.2006 12:14:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А „Код Да Вінчі” показують?

Ігор Грабович вже переглянув, читайте його рецензію в статтях! http://www.kinokolo.ua/articles/467/

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Alesia

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 19.05.2006 12:47:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tuco написав:
Веселка написав:
Так... Що ще... Ах, "Майстер і Маргарита". Ладна згоріти з сорому - не дивилася!!! Встидаюся От така я погана!!! Але це не моя вина... Це все - телевізор! А стосовно книги - вона одна з моїх найулюбленіших, екранізувати її, напевно ж, можна, але складно... Хоча нема нічого неможливого! Сміюся

Во-первых, ты грешна. За "Мастера и Маргариту" прощения тебе не видать. И телевизором не отмажешься. Этот грех можна искупить только если завтра же ты пойдешь, купишь кассеты с этим пургеном и трижды всю эту лабуду просмотришь.

І в "форточку", бо дивитись неможливо!!!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Веселка

ПовідомленняНаписане: 19.05.2006 17:32:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denya написав:
А „Код Да Вінчі” показують?

Ігор Грабович вже переглянув, читайте його рецензію в статтях! http://www.kinokolo.ua/articles/467/

Зайшла до кінотеатру, афіша: "Код да Вінчі" - скоро (і так вже два тижніУсміхаюся) Сподіваюся, мої онуки встигнуть подивитисяУсміхаюся))

Веселка

ПовідомленняНаписане: 20.05.2006 20:31:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подивалася все ж таки "Місію"... "Тіпіш голівуд фільм"Усміхаюся Здається, Задорнов колись сказав, що в американських фільмах герой, на голові якого розбилося три "атомні бомби", завжди в фіналі цілує врятовану дівчину. Ну, як тут не погодитися?Усміхаюся
Веселка

ПовідомленняНаписане: 21.05.2006 15:28:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось в цій темці від тиші аж у вухах дзвенитьУсміхаюся Напевно, всі по кінотеатрах розбіглися, щоб потім враженнями ділитисяУсміхаюся
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 22.05.2006 12:04:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хтось, можливо, і по кінотеатрах розбігся,а хтось тільки до Інтернета дістався. Особисто мені "Місія"сподобалася, хоча всі друзі-інтелектуали з мене дружно посміялися. Єдине, що мене фруструвало - обов'язкова данина політкоректності у питанні, хто ж зрадник. Я знаю одного кінокритика, що автоматично підвищує свою оцінку фільма, якщо там немає афроамериканців. І не через те, що він є расистом. Просто, вимоги політкоректності є сьогодні настільки жорсткими та обов'язковими для виконання - принаймні, для американського кіно, - що ні про яку творчу свободу вже не йдеться. Расизм, Голокост, секс-меншини - показ усіх цих проблем регламентований не менш жорстко, ніж біографія Леніна у радянському кіно. "Місія" сміливо показує китайців клоунами, але проявити неповагу до афроамериканця Фішберна - ніколи! А загалом: нормальне жанрове кіно. Ремарки Задорнова, звичайно, справедливі - але хіба це недолік?
Догори
Веселка

ПовідомленняНаписане: 22.05.2006 12:49:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Недолік чи ні - кожен вважає по-своєму... Але після того, що пережив герой Тома Круза, він не то щоб не зміг усміхатися тижні так зо три, він би лякався кожного шороху (а от як раз Спілберг, на мою думку, добре передав психічний стан героя після виконання замовлень у "Мюнхені"). Кінцівка ж "Місії" викликає в мене недовірливу посмішку (до речі, таку ж саму як і кінцівка "Штольні")Усміхаюся

P.S. Хоча все ж таки я прихильниця "добрих фіналів", вважаю, що глядачеві завжди мають дарувати надію, щоб, виходячи з кінотеатру, в тебе не було відчуття безпричинного страху перед життям...

Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 22.05.2006 16:18:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можливо, я не так висловився. Ніхто ж і не каже, що "Місія" - реалістичний фільм. Якщо хочете правдоподібних історій з життя таємних агентів - будь ласка, є Ґрем Ґрін і Ле Карре. "Місія неможлива" - це екнш-фантазія, і в межах цього жанру, як на мене, є цілком спроможною і адекватною. Зрозуміло, що в "Мюнхені" все зовсім інакше. Але уявіть, що в Спілберга масадівці б маскувалися під Арафата за допомогою ґумових масок. Маячня? А якби Том Круз у фіналі "Місії" вліз до шафи? Кому потрібні рефлексії у жанровому - підкреслюю, жанровому - бойовику. Це знищило б бренд серіалу, і фанати "Місії" відчули б себе зрадженими. Є ж правила гри, і їх треба дотримуватися.
Догори
Веселка

ПовідомленняНаписане: 22.05.2006 18:03:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я ж не спреречаюся, що це - жанрове кіноУсміхаюся І що існують деякі вимоги жанру - теж не сперечаюсь (просто в деяких моментах вони викликають здивований сміх), а кажу, що деякі ознаки саме цього жанру й вказують на місце, де створили стрічку. "Голівуд продакшн" - і цим майже все сказано (і тут нема нічого поганого, хоча як на мене, і доброго не так вже й багатоУсміхаюся) Проте робити заяви, що Голівуд - це своєрідний штамп якості/неякості - було б меншою мірою "дурнобалакучістю"Усміхаюся, бо в кожної монети є два боки...
Веселка

ПовідомленняНаписане: 24.05.2006 12:59:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, хто вже дивився "Код"??? Невже ніяких вражень??? Здивований
(коли вже знімуть в кінотеатрах мого міста афішу "скоро" і напишуть години сеансів Питання )

RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 24.05.2006 16:25:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

про Код як книгу я була невисокої думки- тому більше ніж 3 стр. не прочитала.
про Код як фільм можу сказати, що деякі моменти важко зрозуміти, не читавши книги. мені особисто чомусь сподобалась музика...

Цитата:
А Одрі Тоту... виглядає напрочуд нерозумною та нездогадливою
"Форрест Ґамп у пошуках Священного Ґрааля", Ігор Грабович, АРҐУМЕНТ-КІНО
з цим згодна. Героїня Тоту постійно задає питання "не в тему" з дуже розумним личком.
Веселка

ПовідомленняНаписане: 25.05.2006 18:54:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Які ще кінопрем'єри були в травні? Скоро вже літо - а це окрема темаУсміхаюся
А ми, здається, обговорили далеко не всі фільми травня...

denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 25.05.2006 19:24:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Веселка написав:
Які ще кінопрем'єри були в травні?

Думаю, що нічого не пропустив. Всі фільми травня:

1. І серце моє завмерло/De battre mon coeur s'est arrêté
2.Равлики-павлики (Ракоподібні та черепашки)/Crustacés et coquillages
3. Місія неможлива-3/Mission: Impossible III
4. Шайтан/Sheitan
5. Вдих-видих/Вдох-выдох
6. Прорив/Прорыв
7. Сайлент-Гілл/Silent Hill
8. Трістан & Ізольда/Tristan + Isolde
9. Код да Вінчі/The Da Vinci Code
10. Люди Ікс: Остання битва/X-Men: The Last Stand
11. Залишитися в живих/Stay Alive

На жаль, через брак вільного часу нічого не подивився.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 4 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму