Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри квітень-травень
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 13.05.2006 17:19:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось про темку зовсім забули Знічений Невже ніхто нічого не дивився останнім часом в кінотеатрах??? Невже нема чого порадити? Поділитися враженнями Питання
Klim

Повідомлення: 34

ПовідомленняНаписане: 13.05.2006 22:32:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А шо, є ше шо дивитись? Підморгую
Мені сподобався Добриня з Гориничем. Зроблено зі смаком. Не шароварщина!!! Історія то НАША. Знайшли тему. Хіба не можна намалювати таке про козаків?
Сайлент Хіл має бути отстой.
Згадав. Як "Пітер ФМ"? Не дивися. Напевно в стилі "180 і вище".
Трістан та Ізольда - для страшно романтичних дівчат. Сміюся
Має бути "Код да Винчи". Це цікаво. Браун найшов непогану тему. Хоча в Ватикан його на екскурсію вже не пустять Підморгую
На рахунок прем"єри. хоч і не кіно. які враження від "Майстра та Маргарити"? Моя знайома бібліотекар сказала, що таке не можна екранізувати. Всеодно вийде суб"єктивно.

Веселка

ПовідомленняНаписане: 14.05.2006 14:12:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Сайлент Хілл" в нас ще не показували, але чомусь і не тягне дивитися... А от "Пітер ФМ" подивилася б.
Стосовно "Трістан та Ізольда": прочитавши відгуки критиків, перехотілося купувати квиток разів з п'ять, чи подивитися все ж таки?Усміхаюся
А на "Код да Вінчі" чекаю аж не знаю як!!! Сміюся Скоріше б уже! Сподіваюся, фільм буде нести в собі ту саму енергетику, що й книга.
Так... Що ще... Ах, "Майстер і Маргарита". Ладна згоріти з сорому - не дивилася!!! Встидаюся От така я погана!!! Але це не моя вина... Це все - телевізор! А стосовно книги - вона одна з моїх найулюбленіших, екранізувати її, напевно ж, можна, але складно... Хоча нема нічого неможливого! Сміюся
P.S. Будь-яке кіно - це суб'єктивне бачення світу (навіть документальне)

Klim

ПовідомленняНаписане: 14.05.2006 23:25:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тільки що показали ІІ частину "Останній із могікан".
Враження позитивні. В кінці під музику непогано змонтовано. Актори не сильно знайомі, але гра пречудова. і операторська робота теж на висоті. Словом дивитися було комфортно.

Веселка

ПовідомленняНаписане: 15.05.2006 17:27:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Klim написав:
Тільки що показали ІІ частину "Останній із могікан".
Враження позитивні. В кінці під музику непогано змонтовано. Актори не сильно знайомі, але гра пречудова. і операторська робота теж на висоті. Словом дивитися було комфортно.

А хто режисер? Мені, на жаль, невідомо... а цікаво б було знати...

P.S. Хто-небудь дивився "Велику подорож"? Це - брат-близнюк "Мадагаскара"? Чи краще? Чи гірше Питання

Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 15.05.2006 21:15:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Веселка написав:
Так... Що ще... Ах, "Майстер і Маргарита". Ладна згоріти з сорому - не дивилася!!! Встидаюся От така я погана!!! Але це не моя вина... Це все - телевізор! А стосовно книги - вона одна з моїх найулюбленіших, екранізувати її, напевно ж, можна, але складно... Хоча нема нічого неможливого! Сміюся

Солнце, рассказываю всего один раз.
Во-первых, ты грешна. За "Мастера и Маргариту" прощения тебе не видать. И телевизором не отмажешься. Этот грех можна искупить только если завтра же ты пойдешь, купишь кассеты с этим пургеном и трижды всю эту лабуду просмотришь.
Во-вторых, "стосовно книги". Вещь очень интересная. Я вот до этих самых пор думаю над тем, почему же я ее выбросил в форточку сразу же после 2-го прочтения (1-е было еще в школе, лет эдак 15 назад) и кто же ее подобрал через пять минут со слякоти (дело-то было зимой, аккурат во время трансляции одноименного сериала). И кому этот pulp fiction промокший понадобился - не пойму. В общем, книга мне почему-то не очень понравилась в зрелом возрасте - то ли содержание вздорное, то ли оформление издательское неудачное. Лажа какая-то у меня вышла с Мишей Булгаковым. Почти как у Вовы Бортко с "М&M".
Так что не расстраивайся - все будет, как в кино.
Ах да, "Код да Винчи" можешь тоже в форточку. Это так, совет, не больше.

Klim

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 00:26:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Надо открывать окно...
А что же читать, извольте-с, если всё в форточку?
Книга классная. Эт Вы зря. Солженицын тож неплохой. В таком же стиле очень нравится "Сад Гетсиманський". Его бы екранизовать. эх, и по жестче...

Веселка

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 14:20:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Klim написав:

А что же читать, извольте-с, если всё в форточку?

ПриєднуюсьУсміхаюся До речі, якщо мова вже пішла про книжки, то раджу Нікколо Амманіті "Я не боюсь", а хто полюбляє соціально-історичний жанр - Катаріна Прічард "Золоті милі" (другий том трилогії, нажаль з двома іншими не знайома).

P.S. Це ж зараз телесеріал на 1+1 "В круге первом" за романом Солженіцина?

Hombre

Повідомлення: 11

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 14:30:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Підтримую Tuco. I bow to your judgement, chief. Я не зміг подолати більше двох сторінок.

Останнім часом отримував море задоволення від старих книжок американської фантастики 50-х років, мабуть тому, що погано знаю англійську. Знайшов їх у букініста і спокусився неймовірними обкладинками.

В одній книжці астронавти прокладають курс зорельота за допомогою логарифмічної лінійки.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Веселка

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 18:41:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо вже мова йде про фантастичний жанр, то в мене захоплення викликає твір Артура Кларка "Кінець дитинства", а також неймовірне враження справив роман Роберта Сільверберга "Людина в лабіринті" (я б назвала цей твір психологічно-фантастичним).
Ну, й, безумовно, Станіслав Лем...Усміхаюся

P.S. Може, трохи не в контексті теми, але все ж таки: які ваші найулюбленіші представники кінофантастики?

P.P.S. Хто дивився "Ультрафіолет"? Які враження?

hsm
Адміністратор форуму

Повідомлення: 57

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 01:03:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Ультрафіолет" - сильна деградація по всіх можливих напрямках. Особливо як для людини, яка придумала ґан-катту - це дуже сильний провал. Після Еквілібріума, я сподівався на значене покращення сценарію - як логічну еволюцію митця. Але куди ж там, рейтинг IMDB свідчить сам за себе - 3,7.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Hombre

Повідомлення: 11

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 12:34:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прочитав анонс: "Міла Йовович робить те, що у неї добре виходить: ріже на капусту поганих хлопців у дивних костюмах".

А кіно таке:

"Кін-дза-дза"
"Нірвана" Габріеля Сальватореса
"Місто загублених дітей" Жан-П'ера Жене
"Дванадцять мавп" Тері Гіл'яма
"День бабака" Гарольда Реміса
Догори
Веселка

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 14:27:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

hsm написав:
"Ультрафіолет" - сильна деградація по всіх можливих напрямках. Особливо як для людини, яка придумала ґан-катту - це дуже сильний провал. Після Еквілібріума, я сподівався на значене покращення сценарію - як логічну еволюцію митця. Але куди ж там, рейтинг IMDB свідчить сам за себе - 3,7.

...Тепер щось і квиток перехотілося купуватиУсміхаюся Але все одно треба скласти власне уявлення, а то буде, як в тому анекдоті: "Всі кажуть фільм для телепнів, а мені сподобався" Сміюся

А стосовно кінофантастики, то: "Зоряні війни - 4, 5, 6", хочу подивитися обидва "Соляриса", щось більше нічого не можу пригадати... Все -побігла в прокатУсміхаюся

Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 19:44:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Веселка написав:
хочу подивитися обидва "Соляриса", щось більше нічого не можу пригадати... Все -побігла в прокатУсміхаюся

Стосовно обидвох "Солярисiв". Если первый, образца 1972 года я считаю самым красивым фильмом за всю историю кино, то последний Соддеберговский (или как там этого клоуна зовут) я считаю самым попуканным фильмом из всех, что в видел в кинотеатре. Хотя нет, не самым. Самый попуканный был первый "Властелин колец". Это был просто ужас! У меня до сих пор мурашки по спине бегают, когда я вспоминаю этот мрачный киносеанс. И как меня угораздило на него пойти? С тех пор меня трясти начинает, когда я че-либо слышу о Властелинах колец и Гарри Поттерах. Мочить их надо было еще тогда, когда они были маленькими!
А Тарковского "Солярис" нужно смотреть каждому и по много раз, кто похож на человека или хоть пытается это делать.

muhomor

Повідомлення: 12

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 15:08:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tuco написав:

...С тех пор меня трясти начинает, когда я че-либо слышу о Властелинах колец и Гарри Поттерах. Мочить их надо было еще тогда, когда они были маленькими!
А Тарковского "Солярис" нужно смотреть каждому и по много раз, кто похож на человека или хоть пытается это делать.

Шановний, ну чому Ви постійно намагаєтесь когось знищити?
Ви ж щойно самі призивали всіх бути людьми! Ви вважаєте, що "мочить" - це цивілізовано? Підморгую
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 2 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму