Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри квітень-травень
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 04.05.2006 20:47:23    Тема повідомлення: Кінопрем'єри квітень-травень Відповісти цитуючи

Пропоную обговорювати фільми, які вийшли на українські екрани в цей час (не знайшла топіку, а шалено хочеться поговорити про актуальні картини). Так от: хто що дивився останнім часом? Що найбільше вразило?
До речі, як вам "V значить Вендетта"? Знаю, що трошки запізно, але в нашому місті фільм тільки з'явився...
А "Новий світ" Терренса Маліка вже обговорювали?

Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 05.05.2006 14:46:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Після "V як Вендетта" враження двоїсті. Я, взагалі-то, полюбляю суспільно-політичні фільми, але надто вже нудно. Хоча, як притча про роль пропаганди у тоталітарному суспільстві - місцями навіть цікаво.
А "Новий світ" у прокат не вийшов - принаймні, в Києві. Я бачив на маленькому екрані. Ще одне занудство. Говорив з людьми, що бачили його на Берлінале з кінозалі - кажуть, з великого екрану так само нудно. Особисто мене фільм відверто дратував. Не знаю, чи то в мене атрофувалися естетичні рецептори, чи то Малік впав в маразм.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Веселка

ПовідомленняНаписане: 05.05.2006 20:33:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Особисто я й досі під враженням від "V"... Почуття так само двоїсті. Через те, що не можу вирішити для себе, хто герой цієї картини. Знаю одне - він не позитивний і не негативний... На дивній межі він стоїть. Вже другий день ловлю себе на думці, що у вільну хвилинку зважую всі "за" й "проти", але не можу поки що віднайти єдиної віповіді для себе.
А стосовно "Нового світу", я теж дивилася його на маленькому екрані. Погоджуюсь, що він трохи занудний. Але я дивилася його протягом трьох днів, так би мовити порціями, напевно й тому не маю почуття роздратованності. Зроби такий самий експеримент - побачиш, сприйматимеш фільм по-іншому, позитивніше.
Як то кажуть, краще недоїсти, аніж переїстиУсміхаюся Впевнена -спрацюєУсміхаюся

Gorilla

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 15:25:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж дивився "Новий світ" не "на одному подиху". Щоправда, в мене він забрав лише один день з життя. Я, власне, не жалкую, але до перегляду поважав Маліка значно більше, ніж потім. Мені всі ці кіномедитації дуже нагадували "Аґірре, гнів Господен" Герцога, але там усе було, принаймні, свіжо та цікаво. Хоча, не знаю. Можливо, й помиляюсь. Але перегляда "Новий світ" усе одно не буду, даруйте.
Догори
Веселка

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 18:23:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я і не наполягаю, щоб ви його переглядали))) А фільм "Агірре, гів Господен" я не дивилася... А цікаво б було. Ви випадково не знаєте, де його можна знайти в інтернеті (якщо можна взагалі...)?

P.S. А які думки щодо "Штольні"?

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 18:45:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

коли я починаю розповідати про "штольню" всі думають, що фільм мінімум поганий...але скільки б негативних сторін в ньому не було, зрозумівши що це фільм-цитатник, виглядає стрічка...приємно...взагалі я залишився задоволений переглядом...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Веселка

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 18:58:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dima_elf написав:
коли я починаю розповідати про "штольню" всі думають, що фільм мінімум поганий...але скільки б негативних сторін в ньому не було, зрозумівши що це фільм-цитатник, виглядає стрічка...приємно...взагалі я залишився задоволений переглядом...

А ще гріє душу - українське...Усміхаюся

Klim

Повідомлення: 34

ПовідомленняНаписане: 08.05.2006 22:17:02    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Українське... не факт. Монтували ж в Росії.
Та й взагалі немає значення. Хотілося б, звичайно, щоб українське кіно було високоякісним. Але його тоді не будуть дивитися. "Народ требует зрелищ" і цим усе сказано. Не буде показухи - не буде грошей. А просто так фільмувати. Навіть вчора в Аргумент-кіно Гармаш сказав "плівка сьогодні дорога".
Недавно попав у руки російський фільм "Папа" з Мошковим. Мені дуже сподобався. Особливо в кінці, де розмова батька з сином. Не знаю правда, чи він свіжий. Підморгую

Веселка

ПовідомленняНаписане: 09.05.2006 17:28:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Папа"... Хм... Не чула. Треба пошукати. А те що українське - якісне чи не якісне - починати все одно треба! Інша справа - спрямовувати себе на високий рівень. Як казав Б. Шоу: "Вам ніколи не написати доброї книги, поки ви не напишете декілька поганих". Думаю, цей вислів можна перекласти й на фільмування стрічок. До того ж не вважаю, що "Штольня" зовсім ніяка картина...
Gorilla

ПовідомленняНаписане: 10.05.2006 10:13:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Аґірре" колись дуже давно бачив на відео, в неті не зустрічав. На сайті mellotron.ru можна замовити на DVD. А щодо "Штольні"... Мене тут дратує здебільшого риторика її творців: перший вітчизняний трилер, український "Дзвінок"... Давайте подивимось правді в очі: за формальними критеріями "Штольня" поступається БУДЬ-ЯКОМУ з сучасних молодіжних слешерів, і справа тут не в бюджеті. "Відьму з Блера" зняли за $ 60 тисяч. Послухайте діалог, подивіться на акторську гру, проаналізуйте драматургію. Це - АМАТОРСТВО. Я не кажу, що таке кіно не має права на існування. Навпаки, мені особисто подібні фільми дуже імпонують. Але не треба видавати все це за мистецьки спроможне кіно, мало не нове слово в жанрі. До речі, вся ця постмодерновість і цитатність відверто межує з плагіатом, і корені її - не в сінефільстві, а в банальному браку свіжих ідей. Досить вже співати дифірамби фільмам тільки через те, що вони є українськими. Будемо об'єктивними в оцінках - нашому кіно це піде тільки на користь.
Догори
Веселка

ПовідомленняНаписане: 10.05.2006 13:17:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, не завжди ж нам обговорювати "Штольню"Усміхаюся
Хто ще дивився цікаві картини останнім часом в наших кінотеатрах або на відео?..
Скажіть, хто бачив, які враження від "Мені не боляче" з Ренатою Литвиновою? Хочу подивитися...
І ще: хто знайом з роботою Т. Бертона "Труп нареченої"? Що картина з себе являє?

Gorilla

ПовідомленняНаписане: 10.05.2006 15:30:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Мені не боляче" в прокат ще не вийшло (наскільки мені відомо). "Труп нареченої" - лялькова анімація. Я взагалі-то анімацію не люблю, і на цифрові блокбастери в кіно принципово не ходжу. Але "Труп нареченої" подивився. Як на мене - дуже добре. Але в кінопрокатному варіанті всі пісні дубльовано російською, тому не завадило б ще познайомитись з оригіналом.
Догори
Alex Machen

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 10.05.2006 18:29:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мультики дивитися треба японські, а щодо бартонових, я колись дивився подібний, називався якось ніч перед різдвом, то на середині набридло, я так і не додивився, а труп і починати в падло
а взагалі, я зараз присів на наркотик під назвою альфред батькович хітчкок
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 10.05.2006 18:42:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Alex Machen написав:
а взагалі, я зараз присів на наркотик під назвою альфред батькович хітчкок

Хічкок це тема для окремої розмови (не для кінопремєр точно=) - от в чому недолік форуму: розділи якісь невірно організовані...
Догори
Веселка

ПовідомленняНаписане: 11.05.2006 18:21:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я читала про "Труп нареченої" - зацікавило... Та от коли картина в моєму місті з'явиться - невідомо...
З нетерпінням чекаю на "Код да Вінчі", книжку прочитала - СУПЕР! Та чула, що сюжет картини буде так чи інакше відрізнятися від оригіналу, тобто не буде такого нагромадження фактів (реальних чи вигаданих - невідомо...), та й воно зрозуміло - у 1,5-2 години часу не треба "пхати" все підряд (я вже бачила результат у 4 "Поттері": здавалося фільм "лусне" від подій, не уявляю, як можна було помітити всі деталі тому, хто не знайом з книгою).

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 1 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму