Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Як вирішити питання з авторськими правами на музику?

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінофестиваль
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
damn

Повідомлення: 58

ПовідомленняНаписане: 17.01.2008 18:08:08    Тема повідомлення: Як вирішити питання з авторськими правами на музику? Відповісти цитуючи

Яким чином можна вирішити питання про використання музики у своїй відеороботі? І чи можливо це в принципі? Контакт з музикантами чи можливі інші варінти?

Робота некомерційна, короткометражка, але для участі в кінофестивалях потрібні права на пісню що звучить в роботі, і яку виконують відомі британці Placebo/
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Alejandra

Повідомлення: 37

ПовідомленняНаписане: 17.01.2008 19:36:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт, наскільки мені відомо, маєш підписати угоду з авторами пісні про використання композиції в своєму кіно. Сума узгоджується між сторонами довільно. Хоч до $1, якщо виторгуєш. Якщо автор помер, то це кращий варіант Усміхаюся після 70 років є шанс використати доробок автора безперешкодно. Хоча і там є варіанти...

Можна безперешкодно застосовувати без дозволу автора і без виплати авторської винагороди об*єкт авторського права в ОСОБИСТИХ цілях (для себе! Тобто, ннепублічне оприлюднення) або для кола сім*ї.

я так все розумію.. Краще дивись ЗУ. Якщо не знайдеш у мережі, напиши мені, я пришлю.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення MSN
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 18.01.2008 20:18:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стару класичну або саморобну музику можна використовувати без всяких наслідків. Використання елементів творчості Браяна Молко може привести до судового посягання зі сторони правовласників, лейбла музикантів, що в тім також малоймовірно. Убезпечити себе від подібних малоприємностей можна, якщо це вас влаштовує, хитрим написом в титрах про те, /що даний фільмопродукт НЕ предназначений для комерційних показів/.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Alejandra

Повідомлення: 37

ПовідомленняНаписане: 19.01.2008 12:52:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як варіант... але якщо кіно чекає на перспективний показ гі... доведеться ділитися Дуже радий Коротше кажучи, я сама вже жалкую, що не почала змалку музичну грамоту вивчати Усміхаюся Краще за режисера ніхто не скаже, яка нота потрібна у кіно, аби підкреслити головне Крутий
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення MSN
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінофестиваль Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму