Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
сучасна українська кінопреса

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Статті
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 08.05.2006 13:49:15    Тема повідомлення: сучасна українська кінопреса Відповісти цитуючи

я пишу роботу на тему "сучасна українська кінопреса" і буду вдячний любій інформації...
які видання ви знаєте? де можна знайти про них інформацію?
їх позитивні та негативні сторони, особливості...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Orchidius

Повідомлення: 7

ПовідомленняНаписане: 08.05.2006 19:53:14    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Особисто мацав такі видання: "КINO-КОЛО", "Кинодайджест", "Total Film". Ще існують "Кіно-театр", "Cinema", але що вони таке я не знаю.
"КINO-КОЛО" видання "серйозне" - мистецьке кіно, фестивалі, теорія, історія, сценарії. Гарні автори. Багато уваги українському кіну, незважаючи на його коматозний стан... Можливо, як зауважували на форумі, йому не вистачає актуальності, але з іншого боку де ще знайдеш стільки розлогої інформації, приміром, про документальне або анімаційне кіно. Крутий
Ну а решта, як на мене, це інформпідтримка кінопрокатної індустрії. Носять переважно рекламний характер. Глянцевий папір, яскраві фото, поверхові огляди. Втім, такі речі теж потрібні: дізнатися чим зараз займається Том Круз або помилуватися Кейт Вінслет... Усміхаюся Трапляються цікаві статті (інтерв'ю з режисерами, або як фільмувалися "Клеопатра" чи "Зоряні війни"), а бувають і речі на кшалт: "10 причин, чому ми не любимо Джулію Робертс", "Брюс Вілліс vs Володимир Машков" (порівняльна характеристика) чи заяложена тема що роблять митці зі своїми Оскарами. Злий як біс Що мені в них зовсім не подобається, так це однотипний дизайн. Розлючений
Журнал "Наш", хоча і не є суто кіновиданням, але регулярно друкував статті про "Молодість", Берлін, Венецію, різних маргінальних режисерів. (Хто знає - "Наш" - RIP?)
Ще, згадав, у 1992-1998 рр існувала газета "Кінокур'єр". Виходила раз на два тижні. Друкували огляди новинок відеоринку, статті та інтерв'ю з голівудськими кумирами, втім про українське кіно теж була сторінка-друга...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 08.05.2006 23:09:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"напечатав умную статью, серьезно повествующую о несуществующих книгах или кинофестивалях"

ще написано пр журнал "наш", оскільки я його в реках не тримав, а інформацію мені потрібно більш-менш достовірну, запитання: в цьому журналі дійсно є "підставні" статті чи вони друкують все ж нормальні матеріали?
Догори
Orchidius

ПовідомленняНаписане: 09.05.2006 06:57:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, у випадку журналу "Наш" взагалі важко говорити про "нормальні матеріали"... Крутий
Дійсно, у 2000 р була стаття про такий собі Андорський кінофестиваль, факт існування якого у багатьох викликав сумніви. Підморгую Вигадані книжки теж були. Втім з того часу вони такого більше не роблять (на жаль). Більшість кіностатей належить перу Дмитра Десятерика, який є й автором "KINO-КОЛА" і газети "День" (у нього є LiveJournal: http://d_desyateryk.livejournal.com/). Стиль викладу дуже відрізняється, але, начебто, все правда... Закочую очі
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 11.05.2006 09:49:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

потримавши в руках жернал "наш" я зрозумів, що до нього слово нормальних не підходе аж ніяк...
Догори
Alesia

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 12.05.2006 11:48:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dima_elf написав:
потримавши в руках жернал "наш" я зрозумів, що до нього слово нормальних не підходе аж ніяк...

Не погоджуюсь. За 1999-2001рр є дійсно нормальні, навіть більш того, статті Десятерика. Але для написання роботи то, мабуть, вже не є актуально.
Якщо матеріал про кінофест, то вказується сайт. Можна перевірит правдивість інформації.

За останні роки журнал втратив свої позиції. Повне розчарування.
Догори
Orchidius

ПовідомленняНаписане: 12.05.2006 12:46:08    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Alesia написав:
За останні роки журнал втратив свої позиції. Повне розчарування.

Частково погоджуюсь. Свого часу журнал виходив із гаслом "Гремучая смесь высокой культуры и дурного вкуса". З роками високої культури ставало все менше, а дурного смаку - більше. Шкода... Сумую
Догори
Princeton_Tomorrow

Повідомлення: 13

ПовідомленняНаписане: 06.08.2007 21:21:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

катастрофічно не вистачає уукраїномовних видань
You just do what I say
(з творіння Avril Lavigne - I don't have to try)
Догори
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 07.08.2007 10:07:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Princeton_Tomorrow написав:
катастрофічно не вистачає уукраїномовних видань

То у Вас є чудова нагода почати випускати своє, і не мати конкуренції! Хіба що з боку російськомовних видань. Але ж 67% населення бажає читати періодичні видання українською - отже, Вам забезпечений скажений успіх!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Статті Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму