Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
КІНОКЛУБИ УКРАЇНИ
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
hsm
Адміністратор форуму

Повідомлення: 57

ПовідомленняНаписане: 08.06.2007 17:17:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

mojo-jojo, зробив тебе модератором поки що тільки цього розділу. Тільки без фанатізму ,)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 08.06.2007 20:13:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за доверие))) не подкачаю) Усміхаюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Princeton_Tomorrow

Повідомлення: 13

ПовідомленняНаписане: 06.01.2008 19:05:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Веселка написав:
Напевно питання не по темі, але... Ці кіноклуби функціонують на базі учбових закладів чи за підтримки інших установ? Просто в моєму місті нема такого клубу, Сумую але його РЕАЛЬНО заснувати!!! Дуже радий Просто не знаю, що треба спочатку зробити для його створення. Звичайно, можна знайти інформацію про кінопрокат, поговорити в університеті про таку ідею, спробувати з місцевим кінотеатром домовитися і т.д. Але що, де і як - далі я розгубилася... Можливо, у Вас є поради? Буду дуже вдячна!Усміхаюся

в твоєму випадку потрібно знайти людей, котрі будуть зацікавлені в цьому, вони повинні цікавитися фільмами та тенденціями, пов'язаними з ними... Потрібно знайти спеціальне приміщення, для таких зустрічей, можливо потрібен буде також спонсор, у вигляді кафе чи просто якоїсь торгової марки з легкого підприємництва, також необійдеться це все і без рекламування заходів, щоб отримати якісь дивіденти для розвитку на майбутнє.....
Взагалі тенденції створення таких клубів можуть бути різноманітними, мені здається, що портібно для цього справжнє бажання, справжніх друзів, котрі підтримуватимуть ці ідеї, трошки винахіддливості та звісно впевненості в своїх силах.....

You just do what I say
(з творіння Avril Lavigne - I don't have to try)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму