Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
КНУТКТ
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Інтерв'ю
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 29.05.2006 15:19:39    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
О, это тот еще психопат

Крутий гм... ціково, мабуть, буде...

RA

ПовідомленняНаписане: 17.06.2006 17:09:01    Тема повідомлення: КНУТКТ- START GAME... Відповісти цитуючи

тількі-но була на попередній консультації...

можу сказати, що сайт університету не дає повної інформації про саму систему вступу.

наприклад, треба пройти творчий відбір, для цього- подати своєму майстру сценарії та літературні роботи, після того як він висловить свою думку про написане, потрібно розповісти байку, вірш, прозовий уривок... після цього отримуєш довідку, яка засвідчує те, що ти пройшов творчий відбір. з цією довідкою вже можна йти у приймальну комісію та здавати інші документи.

неприємно вразив корпус на вул. Щорса 18 - "разруха".
а так, взагалі позитивне враженяя.

у мене ще є декілька питаннь:
1. чи можна переводитись з одного факультету на інший, наприклад з телережесури на кінорежесуру?
2. з яких це пір 19-річна дівчина не підходить за віковими параметрами для акторського факультету.

YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 18.06.2006 10:10:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Взагалі, наскільки мені відомо, на акторський факультет до 25-ти років приймаються люди. Проте, є одна фішка, через яку багато дівчат відсіюється на відбірних консультаціях, а саме тому, що вони ПРИХОДЯТЬ У БРЮКАХ!!! або розмальовані як попуги. Майбутня актриса мусить вміти носити спідниці, і майстер повинен в цьому переконатися вже на прослуховуванні. Це классика театральної педагогіки... не знаю, як з цим в нашій країні Знічений
RA

ПовідомленняНаписане: 25.06.2006 20:36:56    Тема повідомлення: КНУТКТ- game over- start new game?.. Відповісти цитуючи

game over- start new game?..

як я вже писала, для того, щоб перейти до іспитів, потрібно отримати довідку про проходження творчого відбору (літературний конкурс та акторська майстерність)...

5 сценаріїв (2 повнометражні та 3 короткий метр) , які я надала, сподобались, і тому потрібно було пройти наступний етап- акторську майсетність. ось тут все і почалося, а точніше- закінчилось.

вивчивши все як треба, і не претендуючи на лаври великої акторки, я сподівалася на те, що при вступі на режисерське відділеня цьому не будуть приділяти великої уваги. але я помилилась.

викладач, який слухав усі ці баки та вірші, порекомендував мені вжитися у образ... уявити себе не в аудиторії, а у театрі, прочитати Станіславського і т.д.

Цитата:
"перевірки музично-ритмічних та пластичних здібностей" не було.Можливо, це залежить від викладача чи просто від настрою приймальної комісії.

вочевидь, настрій у приймальній комісії був не дуже. хоч Ілляшенко і твердив, що цього не буде, мені сказали, що потрібно підготувати танець та пісню... слух в мене є, заспівати можу, але "боюсь, что это не доставит окружающим удовольствия". щодо танцю- хм...

коротше, думаю, що читала я не так погано, але він порадив готуватися ретельніше та спробувати іншого разу.

я б його зрозуміла та погодилвсь, якщоб вступала на акторський факультет, а так трохи засмутилась та дещо розчарувалася у вітчизняній системі освіти. звісно, програвати завжди неприємно...

а як Ви вважаєте, чи є важливою для майбутнього режисера акторська майстерність?

Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 26.06.2006 11:27:19    Тема повідомлення: Re: КНУТКТ- START GAME... Відповісти цитуючи

Відповідаю на те, що знаю.
RA написав:

1. чи можна переводитись з одного факультету на інший, наприклад з телережесури на кінорежесуру?
2. з яких це пір 19-річна дівчина не підходить за віковими параметрами для акторського факультету.

Переводитися з факультету на факультет дуже складно. Оскільки фактично головна людина під час навчання - це майстер, то якщо вас прийняв до інституту один майстер, абсолютно не факт, що вас захоче взяти інший майстер, тим більше коли це фактично один і той же фах. Чинників дуже багато - стосунки між цими майстрами (чого це від одного ідуть студенти до іншого? тут якийсь етичний момент замішаний). Потім там є таке поняття, як державне замовлення. Держава оплачує навчання, скажімо, 5 кінорежисерів і 5 телережисерів, ця пропорція не може бути порушена за статутом, а якщо хтось кудись переводиться, то виходить уже 6 і 4 і т.п. Якщо ви вчитеся на платному відділенні, то ситуація трохи інша, але повторюю, що дуже багато важить небажання одного майстра приймати студентів іншого майстра. Якщо такі переведення ініціюються, то це, як правило, відбувається досить конфліктно, і ніхто, певна річ, не хоче в такі конфлікти влазити. Якщо у вас конфлікт з одним майстром, то з боку іншого ніби неетично вас до себе приймати. Словом, дуже все складно.

Щодо дівчат-актрис старше 19, думаю, це якесь непорозуміння, там є вікові обмеження, але, здається, років з 22 чи 24, точно не пам’ятаю.

Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 26.06.2006 11:36:17    Тема повідомлення: Re: КНУТКТ- START GAME... Відповісти цитуючи

RA написав:

неприємно вразив корпус на вул. Щорса 18 - "разруха".
а так, взагалі позитивне враження.

Приготуйтеся, що корпус на Щорса - це дуже показова штука для інституту Карпенка-Карого. Те, що він такий "разрушений", це не просто так, це наочне втілення навчального процесу і всього, що там відбувається Усміхаюся На жаль. Хоча цей корпус по-своєму і колоритний Усміхаюся

RA

ПовідомленняНаписане: 26.06.2006 14:34:38    Тема повідомлення: Щорса 18 Відповісти цитуючи

Цитата:
корпус на Щорса - це дуже показова штука для інституту Карпенка-Карого

я так і подумала. особливо мені сподобався напис на стіні у холі: "найважливішим з усіх мистецтв для н...с є ... " десь ділась буква "а", від слова "кіно" на стіні залишились лише якісь гвіздки.

тоді я чомусь поперлась у деканат- дуже довго його шукала, зустріла декілька шановальників горілки, якусь літню пані, яка сиділа у плетеному кріслі чи візку за парканом, і яка нагадала мені фільм Сокурова про Леніна, коли той вже мало, що розумів... а саме головне дуже багато старезних іржавих замків Дуже радий

Цитата:
Хоча цей корпус по-своєму і колоритний

так. коли шок пройшов- стало навіть цікаво.

Квітка

Повідомлення: 4

ПовідомленняНаписане: 27.06.2006 17:18:59    Тема повідомлення: Re: КНУТКТ- game over- start new game?.. Відповісти цитуючи

RA написав:
game over- start new game?..
вочевидь, настрій у приймальній комісії був не дуже. хоч Ілляшенко і твердив, що цього не буде, мені сказали, що потрібно підготувати танець та пісню... слух в мене є, заспівати можу, але "боюсь, что это не доставит окружающим удовольствия". щодо танцю- хм...

коротше, думаю, що читала я не так погано, але він порадив готуватися ретельніше та спробувати іншого разу.

я б його зрозуміла та погодилвсь, якщоб вступала на акторський факультет, а так трохи засмутилась та дещо розчарувалася у вітчизняній системі освіти. звісно, програвати завжди неприємно...

Щось я недуже розумію, на яку спеціальність ти вступала: режесура ігрового кіно чи режесура телебачення? Ланчак наче набирає на ігрове кіно. А Ілляшенко на режесуру телебачення. Як я зрозуміла з попередніх постів, то наче на ігрове кіно, в такому разі, до чого тут Ілляшенко зі своїми завіряннями? І який викладач приймав акторське: Ланчак чи Ілляшенко, чи взагалі хто?
Теж, що цікаво, наскільки я знаю, то пан Ланчак не вимагав акторської на попередній співбесіді. Лише твори і максимум фотороботи. Проте акцентував увагу на музиці та хореаографії, а на телебаченні навпаки - про танці та співи ніхто нічого не говорить. А ось акторську, фотороботи і твори подавати треба.
Якийсь каламбур вийшов... Закочую очі

RA написав:
а як Ви вважаєте, чи є важливою для майбутнього режисера акторська майстерність?

Насправді, дуже важлива. Це теж пояснював пан Ланчак на курсах. По-перше, в разі крайньої потреби, ти маєш вміти продемонструвати актору, ЯК грати. Особисто я дуже проти такого методу, оскільки, як на мене, це якось натягнуто, та все ж...різне буває, мовляв, на крайняк треба вміти. Та це найостаніша причина.
Окрім того, власне з приводу доцільності такого іспиту як акторська майтерність в режисерів. Власне тут ти вже демонструєш свою режесуру. Ти працюєш над образами. Розробляєш їх. І демонструєш. У своєму виконанні. Адже один вірш можна продекламувати стількома способами! І змінити його зміст докорінно між іншим. Тож тут дивляться і на це.
Далі йде вже інше. ЯКІ твори ти готуєш. Звісно, що їх характер, різноплановість виказують твої преконання по життю, те, що тебе цікавить. І, безумовно, твій рівень культурного розвитку. Відверто кажучи, твори зі шкільної програми читати недуже доцільно (слова пана Ланчака). Краще щось цікавеньке. Краще пошукати. Тут ти демонтруєш свою начитанність. На акторській ти перш за все маєш зацікавити. А програма: вірш: Шеченко, проза: І. Франко, монолог: П. Куліш, байка - Л. Глібов - просто вже чута-перечута ними і геть неоригінальна. Звісно, не применшуючи таланту і вартості творів цих авторів. Але я думаю, зрозуміло, що мені хотілося сказати.

І тому, на останок, запитання в моїй тираді: ЯКІ творити читала?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
RA

ПовідомленняНаписане: 27.06.2006 18:40:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так трапилось, що я потрапила на попередню консультацію до Ілляшенка. Він мені дуже сподобався, і я прийняла рішення вступати на режисуру телебачення (до того ж ТБ дуже тісно пов'язано з моєю освітою).

Цитата:
ЯКІ творити читала?

відповідаю- в моєму арсеналі були байки Езопа, але читала народну байку, щось схоже на ворону та сир, але зовсім інакша. читала прозу з Довженка "Зачарована Десна" (уривок, де описується картина страшного суду) ,декілька віршів Олексанндра Олеся...

Цитата:
а на телебаченні навпаки - про танці та співи ніхто нічого не говорить.

Ілляшенко не вимагав, він навіть сказав, що цього може і не бути. але знов, повторюю, Ілляшенко прочитав лише мою писанину і все. він попередив, що прийдеться здавати акторську.

Цитата:
І який викладач приймав акторське: Ланчак чи Ілляшенко, чи взагалі хто?

акторську майстерність приймав зовсім інший викладач (ім'я не пам'ятаю, якийсь володимирович). який мені повідомив, що якщо я хочу отримати допуск до екзаменів- повинна скласти йому акторську майстерність. також він люб'язно заявив, що обов'язково потрібен танець та співи Сміюся

Цитата:
Окрім того, власне з приводу доцільності такого іспиту як акторська майтерність в режисерів. Власне тут ти вже демонструєш свою режесуру. Ти працюєш над образами. Розробляєш їх. І демонструєш. У своєму виконанні.

образи у мене в голові, я там їх розробляю. я не бачу виликої потреби самостійно їх демонструвати акторам. є слова, якими можна пояснити, що і як . а демонструвати самотужки це на рівні "куди стати і як підняти руку". на жаль, у цьому питанні у мене і пана Ланчака думки різняться. Усміхаюся

Цитата:
Це теж пояснював пан Ланчак на курсах

відвідувала підготовчи курси? і як?

Квітка

ПовідомленняНаписане: 28.06.2006 12:20:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, відвідувала. Три місяці: лютий, березень, квітень. Спеціальність була режесура ігрового кіно. Вів спеціальність Ланчак. Себто власне режесуру. Ще була окрім того акторська, кіноперегляди і укр.мова/література.
Звісно, що найкориснішим предметом була режесура. Просто тут, по-перше, більш чітко починаєш уявляти, що тебе може очікувати. Слава/гроші/лаври - одразу відпадають. Розумієш, що режесура це не тільки чудова/цікава творча робота, а ще й купа писанини відверто технічної і таке інше. Коротше кажучи, якщо ти ще не впевнена, чи дійсно це тобі потрібно, тут допожуть розставити всі крапки на "і".
Далі ти отримаєш більш конкретне уявлення про те, чого від тебе вимагають. Тобто хоча б які твори писати, які етюди готувати на екзамен, які твори добирати на акторську. Звісно, все можна робити по-своєму, але тут просто дають більш-менш чіткі рамці, в які свою творчістиь ти маєш укласти. Хоча, звісно, всі ці розповіді пана Ланчака дуже суб'єктивні. Тому, таке спілкування з ним корисне тілько в разі вступу на режесуру ігрового кіно.
Але фішка в тому, що режесуру ТБ на курсах вів теж він, а майстри, що набирають на цю спеціальність, виставляють зовсім інші вимоги, тому, фактично, ті люди, що ходили на курси, але вступають на ТБ, проходили ті три місяці даремно. Звісно, не зовсім, але...
Акторська майстерність теж, я б не сказала, що дає якісь надзвичайні результати. Хіба що дає можливість уявити свою конкурентну спроможність по відношенню до інших вступаючих. А в плані "навчитись грати" ККД цієї дисципляни на курсах фактично нульова. Цим треба займатись самостійно. Тут тільки скажуть, як виглядає те, що ти підготувала, і можуть дати якусь абстрактну, як на мене, пораду.

А ти не хочеш спробувати піти ще на попередню консультацію до Ланчака? Якщо твої твори дійсно добрі, він тебе допустить. Тільки там є ще кілька нюансів, як саме треба вести мову з цією людиною. Тож, якщо надумаєш - питай, підкажу, чим можу.
Догори
морква

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 28.06.2006 18:59:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

опа опа
я ось теж маю проходити відбірну консультацію. на фак. /режисура художнього фільму/
хочаааа.... в приймальній мені сказали, що я можу зробити то до 4 липня
на сайті ж написано - дедлайн - 30 червня =/
каму вєріць, таваріщі?

амммм... ще мене цікавить, чи маю я читати всі ті вірші, байки, прози, п.єси, готовані мною, саме на цій відбірній консультації?
бо знову ж таки... сайт каже, що на мій фак. я маю представити лише свої творчі доробки. а якщо допустять до іспиту 6го - здаватиму все це аммм.. + пісня і танець
і все має бути українською =///
чому том йорк не співає українською? =//
демміт..

RA

ПовідомленняНаписане: 28.06.2006 21:53:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Слава/гроші/лаври - одразу відпадають. Розумієш, що режесура це не тільки чудова/цікава творча робота, а ще й купа писанини відверто технічної і таке інше

у мене ніколи не було романтичного ставлення до кінопроцесу... Усміхаюся

Цитата:
А ти не хочеш спробувати піти ще на попередню консультацію до Ланчака? Якщо надумаєш - питай, підкажу, чим можу

скажу так: якось іншого разу, наприклад, наступного року. а взагалі, головне- продовжувати працювати: писати сценарії, дивитися гарне кіно і приймати участь у різного рода заходах, присвячених кінематографу. у мене є шляхі до відступу. є час для того, щоб розробити нову стратегію. дякую. бажаю тобі успіху, Квітка. повинна поступити Крутий . і тримай нас у кірсі. Добре?

Цитата:
каму вєріць, таваріщі?

вєріць не можна нікому Дияволію але краще приймальній комісії.

Цитата:
і все має бути українською =///

так, я думаю, що це не дуже правильно. це звужує пошуки репертуару для складення акторської майстерності.

Цитата:
чому том йорк не співає українською? =//
Сміюся
Квітка

ПовідомленняНаписане: 28.06.2006 23:37:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

морква написав:

амммм... ще мене цікавить, чи маю я читати всі ті вірші, байки, прози, п.єси, готовані мною, саме на цій відбірній консультації?

Пан Ланчак цього не вимагав. Раніше принаймні. Тілько твори твої. Все інше з"ясується 6 числа).
Ражду крокувати туди поскоріше. Бо пан Ланчак казав, що до іспитів допустить максимум - 50 чоловік. А це дуууууже мало. Тож пізніше можеш ще й не втопитись. Шокований
Догори
морква

ПовідомленняНаписане: 29.06.2006 16:18:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Квітка написав:
Пан Ланчак цього не вимагав. Раніше принаймні. Тілько твори твої. Все інше з"ясується 6 числа).
акє.. дякую.
Квітка написав:
Ражду крокувати туди поскоріше. Бо пан Ланчак казав, що до іспитів допустить максимум - 50 чоловік.
ааа... =/ ну ет нармаааальна... =// я тік завтра буду там. йойойой.
Квітка написав:
А це дуууууже мало. Тож пізніше можеш ще й не втопитись. Шокований
хи) чому ж? втопитися мені ніколи не пізно)) гггг..
морква

ПовідомленняНаписане: 29.06.2006 16:44:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

RA написав:
у мене ніколи не було романтичного ставлення до кінопроцесу... Усміхаюся

а ет ви, гражданка, зря...
RA написав:
вєріць не можна нікому Дияволію

істинно)
RA написав:
так, я думаю, що це не дуже правильно. це звужує пошуки репертуару для складення акторської майстерності.

угу.. я от хотіла крилова вивчити "абіззянка і ачкі".. пролітає.( і рх теж пролітає.. шкода.
зате монолог з п.єси подерв.янського)) ггг..

завтра піду туда.. пасмотрім.. кто такой етат ланчак... скарєє би завтра! вєрнісь лєсной алєнь.. па маіму хатєнью.. умчі мєня алєнь в сваю страну алєнью...
=/

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Інтерв'ю Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 3 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму