Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
КНУТКТ
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Інтерв'ю
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 21.04.2006 13:44:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вирішив долучитися до розмови. Хоча вищезгаданий заклад я не закінчив, пішов звідти за власним бажанням, через переоцінку цінностей. Дуже раджу, перед вступом зважити всі за й проти. Бо тут існує певна недооцінка, а часом переоцінка (таке трапляється частіше) професії... Скажу, що до фіналу обраної на початку спеціальності доходять одиниці, ще менше потім пов'язують своє життя із тим, чому хотіли вчитись, вступаючи до театрального інституту. І тут вже не справа у складній ситуації, що склалася в країні з кіном, справа у відсутності у тих, хто в ступає до інституту, уявлення про те, ЧОМУ ТИ ХОЧЕШ НАВЧИТИСЯ. Це не тільки мій особистий досвід, якби було так, не писав би Усміхаюся

І тут дуже важливу роль відіграють підготовчи курси. Там вже все стає зрозумілим і кожен робить свої висновки - викладачі про абітурієнтів і навпаки. Рекомендую пройти цей етап.

А от іспити проходили наступним чином... Спочатку були проф. дисципліни, а потім загальноосвітні. Якщо майстер розуміє, що ви є той, хто йому потрібен, диктант чи твір вам дадуть списати Усміхаюся Але це мій особистий досвід, може, у когось такого не було.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 22.04.2006 20:15:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Хоча вищезгаданий заклад я не закінчив, пішов звідти за власним бажанням, через переоцінку цінностей

вибачте, за, можливо, недоресне запитання: про переоцінку яких цінностей йдеться, це пов'язано з професією чи особисте ( що мене не стосується)?

denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 25.04.2006 14:08:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну стосується це мене, але все що я написав вище, саме про ту саму переоцінку.

Після школи пішов в театральний з певними амбіціями, через два роки ота переоціка й сталася.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
pepper

Повідомлення: 30

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 14:38:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, переоценка имеет место. И дело даже не в самом институте, а в том, что происходит после него. Выходишь во "взрослую жизнь" - а там ты нафиг никому не нужен. Твой диплом никого не интересует, имени у тебя еще нет, а все деньги сосредоточены в Москве, кино у нас снимать невыгодно и в лучшем случае идешь работать на сериал - хотя и здесь свои трудности. Можно еще пойти на ТВ - но это такой "завод", что неволей вспоминаешь чапленовские "Новые времена". Клепаешь, клепаешь, а тебя погоняют. Короче, мрак, хотя где-то вдалеке еще теплится надежда.
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 16:14:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось все дуже сумно вийшло. Пропоную дивитися все-таки оптимістичніше. Весна надворі, сонечно гарне і в принципі життя прекрасне Усміхаюся Хоча не можу не погодитися, що бувають моменти, коли стає дуже сумно від усього цього кінематографічного сьогодення, так сумно, що хоч на стіну лізь.
pepper

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 17:34:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Видишь, Наташа, ты тоже начала с хорошего, а законичила грустным. И я - сначала вроде все нормально... А потом как подумаю, как подумаю, как прикину "перспективы" - ну разве не мрак? Наверное, не совсем правильно общаться, если я знаю, кто ты, а ты не знаешь - кто я. Это Перцен, вот. Со сценарного курса.
Вот что хотел сказать. Все говорят - у нас нет идей, нет кадров, нет сценариев и т.д. А ведь какая штука происходит - людям просто облом читать сценарии. Вначале обращаются с таким предложением - "срочно нужен сценарий"! Ты его пишешь, или, если уже есть подходящий по формату или жанру образец - отдаешь читать. А потом это "срочно" непонятно куда девается, процесс затягивается, никто уже ничего не хочет, и вообще, много дел, большая "запарка" и т.д. Бывает, так как нужно " срочно"- пишешь быстро, за три дня. А потом его два месяца прочитать не могут. А про полные метры я вообще молчу. Отдаю только синопсисы - так и тут редко доходит до чтения. Это не всех касается, но особенно "молодых" кинодельцов. И это практически все мои знакомые-сценаристы подтвердят.

Natalka

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 21:26:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так ось хто такий pepper! Усміхаюся Усміхаюся Андрій, привіт!!! Ось, де можна зустріти старих знайомих, - на рідному форумі! УРА!!! А оце про сценарії, що ти написав, як все відбувається з тими, хто ніби замовляє написати, я такого не знала. Сумно, звичайно. Ну, все одно треба бути оптимістами. Бо "иначе и жить нельзя".
pepper

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 22:43:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет!
Да, согласен. Все ведь потихоньку меняется, не так ли? К тому же то, что я написал, касается не всех.
Хорошо, что у нас есть такие оптимисты, как ты Дуже радий Нужно будет к вам записаться на курсы Усміхаюся

RA

ПовідомленняНаписане: 25.05.2006 20:30:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

у мене знов питання до оптимістів та тих, хто закінчив вищезгаданий навчальний заклад:

Цитата:
1-й іспит – майстерність актора та спеціальність (усно)

чесно кажучи, коли дізналася, що буде такий іспит- здивувалася. а потім почала думати -чи дійсно це все буде: перевірка музично-ритмічних та пластичних здібностей, виконання літературних творів?
чи все так- "символічно"?

Natalka

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 11:08:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З мого особистого досвіду - було "виконання літературних творів" (вірш, байка, проза, драматичний монолог, ну, те, про що я вже писала), а "перевірки музично-ритмічних та пластичних здібностей" не було. З розповідей інших абітурієнтів, які зі мною складали іспити, наскільки я пам’ятаю, в них теж цього не питали. Можливо, це залежить від викладача чи просто від настрою приймальної комісії. А взагалі я вступала на режисуру, тому, можливо, в нас співу і танців не питали. Думаю, при вступі на акторський курс таке питають обов’язково.
RA

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 11:22:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
вступала на режисуру

я теж туди збираюсь.
дякую за відповідь.
а що ви читали? ну у двох словах- цікаво.

Natalka

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 11:37:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ой, це так давно було... треба згадати Усміхаюся байку Євгена Гребінки, не пам’ятаю як називається, здається, "Грішник", ну щось там про зрадливого чоловіка, монолог тьоті Моті з "Мини Мазайла" Миколи Куліша, вірш, здається, з "Лісової пісні" уривок, Мавчин монолог якийсь, а ось проза... не пам’ятаю... можливо щось з Івана Багряного, "Людина, яка біжить над прірвою", а можливо, щось інше, я дуже довго не могла тоді вибрати, що читати, в останній день щось вчила, так що не пам’ятаю точно. словом така дуже українська у мене була програма. читала я все це жахливо, наскільки я тепер можу оцінити, але дуже старалася. ну трійку отримала Дуже радий так що навряд чи мій приклад хороший.
а ви до якого майстра будете вступати? якщо не секрет? ну у двох словах- цікаво Підморгую

RA

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 20:18:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
ну трійку отримала

трійка- теж оцінка Підморгую

Цитата:
до якого майстра?

майстер, майстер... здійснює набір - Ланчак Ярослав Олександрович ст.викладач, кафедра кінорежисури та кінодраматургії, це інформація з сайту інституту.
це моя перша спроба-
тому всі ці вступні тонкощі для мене секрет.
думаю, що коли закінчу зі своїми іспитами і буду проходити попередній відбір, все стане ясно.

Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 20:41:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

слушай, не забрасывай писать о своих успехах!!! думаю информация о прохождении вступительных экзаменов в театральный институт будет очень интересной! Заранее благодарен!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
pepper

ПовідомленняНаписане: 28.05.2006 12:29:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ланчак? О, это тот еще психопат. С ним не соскучишься))
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Інтерв'ю Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 2 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму