Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
сюжети про "Штольню" і "Французьку весну"
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Voytenko
Адміністратор форуму

Повідомлення: 23

ПовідомленняНаписане: 13.04.2006 12:41:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...поки що ось це:

16 квітня: „THX 1138” (1973, США), режисер Джордж Лукас

23 квітня: „Знедолені”/Les Miserables (1995, Франція), режисер Клод Лелюш

30 квітня: „З любов’ю. Ліля”/”С любовью. Лиля” (2003, Росія), режисер Ларіса Саділова

7 травня: „Загін”/”Отряд” (1984, Литовська кіностудія), режисер Алєксєй Сімонов

14 травня: "Кава і сиґарети"/Coffee and Cigarettes (2003, США), режисер Джім Джармуш

... подальші плани саме цих днів поточнюються, фільми відомі, але не порядок їх демонстрації... щойно все стане на належні місця - дам знати...

Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Alex Machen

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 13.04.2006 13:23:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

якщо можна побажання, покажіть, будь-ласка, каву і цибарети із субтитрами, а то так не дуже цікаво дивитися Усміхаюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Hombre

Повідомлення: 11

ПовідомленняНаписане: 14.04.2006 17:34:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ура! Дякую за Джармуша!

Подивився нещодавно "Мреця" (Dead Man) з Дж. Деппом в головній ролі. Напевно, це кращий фільм, який я будь коли бачив. До цього це був його ж "Stranger Than Paradise".

Якось я зрозумів... Як вчать йоги або прихильники дзен, в медитації треба зосереждуватись не на диханні, а на проміжках між вдихом та видихом. Тож, дивлячись Джармуша, треба відчути - як розчиняється час - у тих затемненнях, що відокремлюють епізоди.
Догори
kvartet hu

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 14.04.2006 18:16:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

вместо того, чтобы ждать через полгода не слишком удачные Кофе и Сигареты, лучше посмотреть в это воскресенье на телеканале Украина замечательный фильм Сломанные Цветы того же Джармуша
Догори
Voytenko
Адміністратор форуму

Повідомлення: 23

ПовідомленняНаписане: 16.04.2006 16:20:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...категоричність, звісно, завжди прикрашає затятого кіномана - тут нічого додати...

...але "не зовсім вдалий" фільм Джармуша, що складається з низки новел, які режисер знімав від 1986-го і склав у повнометражну стрічку лишень 2003-го, дозволю собі обережно зауважити, є принциповим і для Джармуша, і для його творчости, і для майже цілої епохи мистецького кіна - 1980-90-х... і знаю чимало людей з гарним естетичним смаком, яких ця стрічка захоплює... дивився перші новели, пам'ятається, наприкінці 1980-х на кінофестивалі "Арсенал" у Ризі... знаєте, враження не висохли...

...ну а стосовно "чекати півроку", то кіносвербіж мені теж знайомий, але 14 травня лишень через три тижні... гарних Вам нічних вражень від "Зламаних квітів" і - довгих та наповнених незабутніми враженнями кінематографічних ночей, днів, тижнів, місяців, років...

Догори
Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 17.04.2006 08:32:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здесь наверное вопрос не в том когда и на каком из каналов выходит тот или иной фильм Джармуша, а скорее их актуальность в столь поздний час на 1+1, да и вообще их актульность на этом канале.

Позволю себе высказать свою точку зрения. Такого рода "мистецьке" кино ставят глубокой ночью, поскольку широкой аудитории оно не очень интересно. Лично я стараюсь смотреть всё и скажу от своего имени, что Джармуша ждать до ночи не стану. И в этом нахожу ошибку в программировании Аргумента. Если уж говорить о "мистецьком" кино, которое будет интересно узкой аудитории, можно было бы показывать что-то редкое, а не фильмы котоорыми уже полгода завалены и магазины и пиратские рынки и инт ернет.

А далее позволю согласится с kvart huб - "Кофе и сигареты" далеко не лудший, а скорее худший фильм уважаемого режиссера. Не думаю, что осталось много киноманов не посмотревших его и еще меньше людей, которые после 12 часов, уже в понедельник будут его смотреть. Надеюсь моя мысль понятнаУсміхаюся
Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 17.04.2006 09:04:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

якщо вже розпочалася дискусія стосовно якостей кави та цигарок, я додам, що таки мабуть це не найкращий фільм джармуша, бо взагалі його не можна вважати фільмом, от гост дог - супер ігрове кіно, ну справжнісенький самурайський фільм, натомість кава - кінематографічний експеримент
коротше кажучи, хто не бачив, подивіться, багато хто зможе в тих персонажах впізнати себе

ще одне, натовп скучив за програмою мультфільм на замовлення Усміхаюся
Догори
Hombre

ПовідомленняНаписане: 17.04.2006 13:30:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Схоже на те, як за радянських часів часопису "Иностранная литература" пропонували не друкувати Фолкнера, бо це "мистецтво" нікому не цікаво, а натомість передрукувати всі твори Хемінгвея та Ремарка, бо їх книжки важко знайти на прилавках.
Догори
Голова-ґумка

Повідомлення: 8

ПовідомленняНаписане: 19.04.2006 23:27:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...дивно якось.
особисто для мене "кава і сиґарети" - один із найулюбленіших фільмів узагалі. і "поламані квіти", хоч і хороший фільм, але й близько не стоїть коло "кави і сиґарет".
стосовно субтитрів - погоджуюся. ідеально було б дивитися всі фільми в "арґументі кіно" в ориґіналі.
Догори
slaid25

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 00:08:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Только динозавры и не смотрели "кофе и сигареты". вы бы отыскали что то в архивах , что-нибудь редкое. Это и был бы настоящий аргумент , не просто название
Догори
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 14:35:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Никоим образом не хочу отнимать хлеб у г-на Войтенко, но не могу не спроситьу slaid25: а что Вы понимаете под "чем-нибудь редким"? Уж чего-чего, а редкого кино в "Аргументе" за годы его существования было хоть отбавляй. Были даже фильмы, которые не только никогда не демонстрировались на ТВ, но и не выходили ни на видео, ни на DVD. "Легенда о Лайле Клэр", например. До меня, скажем, доходили слухи, что "Аргумент" в этом году может показать "Tall T" и "Pretty Baby". Вы что, хотите сказать, что эти фильмы тоже только "динозавры не видели"? Или что Бадд Баттикер - попсовый и всем отлично известный режиссер? А "Pretty Baby" Луи Маля, может, и не самый редкий фильм в Украине, но в концепцию программы вписывается железно. По моему скромному мнению, у "Аргумента" есть много чего, кроме "просто названия". И если он и заслужил критику, то конструктивную, а не обычные, извините за вульгарность, "наезды".
Догори
Hombre

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 14:51:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не спорь с ним, он прав. Динозавры - это еще слабо сказано. Это про меня.

Я, например, смотрю кино исключительно для развлечения. Не могу ничего с собой поделать. Мне стыдно.
Догори
Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:07:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю, раньше мне "Аргумент" нравился. Кинематографические вечера были прекрасными и упоительными. Но после того, как я выбросил свой телевизор в окно, я утратил возможность реально оценивать эту праграмму. Правда, я изредка заглядываю в ТВ-программку, но не нахожу ничего такого, что заставило бы меня купить новый ТВ-ящик. Самым памятным фильмов в "аргументе" был какой-то старючий фильм (около 1946-го года) снятый методом субъективной камеры. "Леди в озере" по-моему он назывался. Очень впечатлился я тогда Усміхаюся . Да и вообще много было там интересных фильмов. А сейчас "Аргументик" немного сдулся. Да и 1+1 стал откровенным младенческим поносом. Диарея сплошная.
ТЕРПЕТЬ НЕ МОГУ ТЕЛЕВИДЕНИЕ!!!

Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:26:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кстати, "Леди в озере". Еще один аргумент в пользу того, что "Аргумент" - уж простите за тавтологию - время от времени показывает редкие фильмы. По разному можно к этой "леди" относиться, но для истории американского кино в целом и "нуара" в частности - фильм абсолютно принципиальный. И нашему киносообществу долгое время известный только заочно, по французским книгам о киноязыке. Да и вообще, насчет подбора фильмов в "Аргументе". Это ведь только один из критериев оценки программы. Есть еще сюжеты, гости, прически ведущего... Много моментов.
Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:30:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

про що взагалі суперечка, якби ми не дивилися аргумент-кіно, ми б не були на цьому форумі
може комусь й не подобається конкретний фільм, але на те в нас і є свої смаки
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму