Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
сюжети про "Штольню" і "Французьку весну"
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Voytenko
Адміністратор форуму

Повідомлення: 23

ПовідомленняНаписане: 10.04.2006 12:56:40    Тема повідомлення: сюжети про "Штольню" і "Французьку весну" Відповісти цитуючи

...творча група програми АРҐУМЕНТ-КІНО зацікавлена також почути думки про сюжети, які готує до кожної програми - як ті, що стосуються демонстрованого фільму, так і загальнокінематографічні, що торкаються біжучої ситуації... минулої ночі це були сюжети, присвячені виходу в прокат "Штольні" та кіноскладовій "Французької весни", що їх готувала Олеся Лук'яненко, а також сюжет про творчість Джона Бурмена, підготовлений Ігорем Грабовичем (звісно, все це за активної участи режисерської й операторської груп)... Увага
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Alex Machen

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 10.04.2006 13:21:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ну, після розлогого огляду штольні в кіно-колі здється, що мало що ще можна додати, і я думаю, що цю саму штольню ще препаруватимуть і розглядатимуть у лупу не один раз
розповіді про усі фестивалі умене як мешканця провінційного міста викликають лише одну емоцію Плачу
а що стосується фільмографічних розповідей, то вони завжди були відзнакою аргумент-кіна

і ще, пане Володимире, я б хотів у вас спитати, якщо в Україні хтось вчиться режисурі, операторській роботі, куди пропадають усі їхні курсові, дипломні роботи
я думаю, що на тлі кінематографічного голодомору навіть не дуже досконалі короткометрівки могли б викликати інтерес
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Voytenko
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 10.04.2006 14:22:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...доля тих курсових і дипломних приблизно така ж сама, як і будь-де - вони (найкращі, найвиразніші - на погляд селекціонерів)демонструються на відповідних фестивалях (студентського чи короткометражного кіна) - українських ("Молодість", "Відкрита ніч", "Пролог" та ін.), або ж на закордонних міжнародних... часом їх демонструють у спеціальних програмах на телебаченні (в Україні це зараз практикує телеканал "Гравіс" - у суботу-неділю вранці і ввечері; не знаю, чи у Вас "Гравіс" можна дивитися; у Порталу є домовленість про співпрацю з цією програмою, першу інформацію чекайте найближчої п'ятниці)... у країнах, де гарно розвинена кінодистриб'юція, практикують випуск добірок таких стрічок на VHS чи DVD; у нас поки що до цього не дійшло через слабкість ринку, за чим стоїть чимало проблем, починаючи з отриманням прав на дистриб'юцію, адже студентські фільми зазвичай належать відповідним державним навчальним закладам, які ніколи цих прав не продавали нікому й не знають, як це робити... приблизно така ситуація... якщо хтось доповнить мою відповідь чи посперечається, буду вдячний...
Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 10.04.2006 14:48:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дякую за відповідь

приємно, що люди, яких лише бачиш з екрану телевізору,
знаходять час поспілкуватися з простими шанувальниками кіна
Догори
Voytenko
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 10.04.2006 16:12:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...насправді - я теж "простий шануваль кіна", тому й такий навимовно людяний... а в екрані телевізора - то підступна електронна примара, що приходить проти ночі в гості до довірливих глядачів, аби украсти в них крихти дорогоцінного сну... будьте обережні... Дияволію
Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 10.04.2006 21:32:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

щодо сну, це точно Усміхаюся
Догори
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 12.04.2006 12:28:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж вважаю, що програма виходить надто пізно. А сам фільм - взагалі бозна коли. А все через те, що в нас замало поціновувачів гарного кіна. Було б більше - більше були б рейтингові показники, і програма виходила б раніше. Панове! Треба залучати більше друзів і знайомих до перегляду "Арґумента".
Догори
Voytenko
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 12.04.2006 12:43:08    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...зворушений закликом до арґумент-кіно-толоки... от якби ще друзякам і знаймцям лунатичного типу та всім піпл-метрів понаставляти, щоб було видно, як рейтинґи програми рвонуть угору... Сміюся
Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 12.04.2006 13:32:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

пан Войтенко жартує, але його програма дійсно робить із людей сновид Шокований Дуже радий
хоча, усе ж таки мистецтво вимагає жертв...

все одно хорошого кіна багато не буває
Догори
Voytenko
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 12.04.2006 14:08:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...це не жарти, а необов'язковий сарказм... бо не відомо, кому його насправді адресувати; одверто кажучи, хоч у такий час виходить ця програма - вже добре...
Ідея
...стосовно ж сновидства, то, зрештою, кіно здавна полюбляли (розумні) люди порівнювати зі сновидінням... а де сни, сновидіння, там і сновиди... тільки не знаю, чим це лікується...

Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 12.04.2006 14:35:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

пане Володимире, покажіть в аргумент-кіні якийсь блексплотейшн
Догори
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 13.04.2006 09:11:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо блексплуатейшна - дуже спушна пропозиція. Наскільки я пам'ятаю, багато років тому Ви вже показували "Велику білу надію" Мартіна Рітта. Це, звичайно, не зовсім по темі, але десь близько - і за темою, і за часом. Я особисто із задоволенням подивився б і старшого Ван Пібблза, і Оссі Девіса. Пошукайте у бібліотеках мейджорів - там цього добра має бути повно, і продається, напевно, за оптовими цінами. Заздалегідь дякую!
Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 13.04.2006 09:45:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Горила, тобі пощастило, якщо ти бачив ці фільми, бо я тільки саундтреків наслухався, а подивитись кортить, аж слинка тече Плачу
Догори
Voytenko
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 13.04.2006 10:13:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...не впевнений, що Gorilli вже пощастило... наскільки я зрозумів, наразі теж виказано побажання і йдеться поки що про зацікавленість... ну що ж, як казав герой зовсім іншого фільму, - "будєм іскать"... але найближчих місяців не обіцяю, програму практично сформовано... щойно з'являться відповідні новини - дам знати...
Догори
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 13.04.2006 10:17:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а що ж нас чекає, якщо не секрет
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму