Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Собираюсь снимать фильм...
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 05.06.2007 21:59:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А какими програмами вы монтируете? Я вот щас премьером балуюсь но у меня камера хдв снимает, а премьер не лицензионный(( так что приходится в дв перегонять. Думаю может бук прикупить с файнол катом, там можна же в хдв перегонять? Единственная проблема мало памяти на ноуте.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Tomash

Повідомлення: 168

ПовідомленняНаписане: 06.06.2007 12:55:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я до сих пор сижу на адобе 6.5. Сила привычки.
Догори
mojo-jojo

ПовідомленняНаписане: 06.06.2007 17:51:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я блин с етим премьером вторым про не могу разобратся видео выходить большого очень размера=\ поеду самоучитель покупать.
А то Снимать уже хочется а перегнать нормально не выходит. Еще блин тока в дв перегонять пока могу=\ буду дето лицензию хоботить.
Догори
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 06.06.2007 19:08:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ХДВ - у тебя камера класса СОНИ FX1?или наладонник?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
mojo-jojo

ПовідомленняНаписане: 06.06.2007 22:56:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

нет на фиксу мне еще пахать и пахать Усміхаюся у меня хендикемчик.
Догори
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 08.06.2007 16:50:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если хендикам то хдв - очень условное, поэтому ради такого хдв брать Мак с его платными Файнал катами думаю не стоит.
ИМХО на данных материальных условиях выезжать и делать упор стоит только на идеи.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
mojo-jojo

ПовідомленняНаписане: 08.06.2007 17:01:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я знаю) просто как не как но хочется выжать по полной из камерки. буду у знакомых маки пробивать.
ВЕсь упор и так на идею) хотелось бы чтобы качество было смотрительное.
Догори
any4ka

Повідомлення: 34

ПовідомленняНаписане: 10.06.2007 19:09:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

перед усім успіхів всім, хто щось знімає!
а далі питання до тих, хто знімаєте, де ви взяли або берете оператора? талановитий та досить професійний оператор справа потрібна для кожного якісного фільму...враховуючи те, що зараз готую одні зйомки, то це ДУЖЕ актуальна проблема, мені потрібений не просто якийсь "мужик з камерою" але хтось з талантом та своєрідним відчуттям кадру та професійними навичками, хай навіть без великого досвіду (в Україні його і недуже є де брати, бо майже не знімається нормальний "кінопродукт" та немає індустрії, хоча б як в Росії..)тож, порадьте, будь ласка!

Tomash

Повідомлення: 168

ПовідомленняНаписане: 10.06.2007 20:29:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Это я Усміхаюся Но за деньги.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму