Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри січень-лютий-березень 2006!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 25.04.2006 09:40:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Насчет лучшего фильма сезона судить не берусь. Для этого надо для начала посмотреть все фильмы сезона, а чтобы это сделать, надо вообще ничем больше не заниматься. Лично мне эмоционально ближе "Walk the Line" (у нас прокате вышел под идиотским названием "Переступить черту"), но это личное: я просто очень уважаю Джонни Кэша. Но готов признать: по формальным показателям "Горбатая гора", очевидно, лучше. Интересно, что скажет на это г-н Malina?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
slaid25

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 27.04.2006 11:15:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

господин gorilla вы провокатаор хах
Догори
Alf Malina

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 28.04.2006 16:26:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Приятно, что г-н Горилла все время обращается ко мне, хотя желающих с ним пообщаться становится все больше и больше. Но мне надоело чесать о "Горбатой горе", а другую сверхтонкую грань ковбойских перверсий под названием "Переступить черту" я попросту не видел. И не потому, что не успел, а потому что не хочу. Ведь все, чем наследил Джонни Кеш в мировой сокровищнице культуры, это его легендарная драка со страусом. Угадайте, кто из двоих участников дуэли был более обдолбанным. Вот уж воистину просветленная личность, достойная трогательного байопика, каким "Walk The Line" наверняка является. А байопик страуса замутить слабо?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму