Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Петиція з приводу порушення закону Мінкультом і "Синерґ
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
AK

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 18.12.2006 21:45:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dasha написав:
Gorilla написав:
як рядовий глядач маю сказати, що добре розумію тих, хто не сприймає такої українізації "з-під палки".

спасибо за понимание.
Я могу терпеть плохой украинский в кинотеатре, но не буду терпеть грубость нетолерантных людей.

І як ти себе бідне терпиш? Підморгую
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
dosh13

Повідомлення: 28

ПовідомленняНаписане: 19.12.2006 09:29:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вся эта милая беседа напомнила начало 90-х. Вот заговорим на родном языке все и всё у нас будет ок. Поля заколосятся, поросята запоросятся. 15 лет прошло, добрались до искусства. Ну-ну.
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 19.12.2006 11:17:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пане АК, дозволите кілька запитань? Скажіть, будь ласка, а чому Ви сприймаєте проблему українізації настільки особисто й, перепрошую, нервово? По-моєму, все робиться правильно. Мультфільми дублюються українською, діти звикають. Ще кілька генерацій - і все буде нормально, українізуємось.
Ви пишете: через те, що фільми йдуть російською, прокат втрачає половину гядачів. Звідки у Вас такі дані, якщо не секрет? Елементарна бізнес-логіка підказує, що, якщо це було б правдою, дублювання давно вже було стовідсотковим і абсолютно добровільним.
І останнє: Ви бачили "Всесвітній Торгівельний Центр" в українському дубляжі? Цікаво почути Ваші враження. Я от бачив.
Догори
AK

ПовідомленняНаписане: 19.12.2006 12:40:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Gorilla написав:
Пане АК, дозволите кілька запитань? Скажіть, будь ласка, а чому Ви сприймаєте проблему українізації настільки особисто й, перепрошую, нервово?

То Вам здалося.
Роздратувало мене те, що істота з інтелектом інфузорії-туфельки, яка навряд чи коли бачила живого інтелігента, принаймні зблизька, намагається робити висновки про те, якою мовою розмовляє інтелігенція, яка мова є мертвою і т.п. Не стримався. Визнаю. Підморгую
Gorilla написав:

По-моєму, все робиться правильно. Мультфільми дублюються українською, діти звикають. Ще кілька генерацій - і все буде нормально, українізуємось.

Я, на жаль, дуже давно вийшов з дитячого віку. А дивитись фільми рідною мовою теж хочеться.
Навряд чи у мене збережеться це бажання "через кілька генерацій". Підморгую
Gorilla написав:

Ви пишете: через те, що фільми йдуть російською, прокат втрачає половину гядачів. Звідки у Вас такі дані, якщо не секрет?
Елементарна бізнес-логіка підказує, що, якщо це було б правдою, дублювання давно вже було стовідсотковим і абсолютно добровільним..

Справа у тому, що елементарна бізнес логіка чомусь не працює, коли йдеться про наших прокатників (крім, хіба що, Батруха).
Ось свіжий приклад:
http://maidan.org.ua/static/mai/1166477266.html
фільм “Ераґон” дублювали українською, але в Києві його чомусь не показують. Де тут бізнес-логіка?
Я розумію, що якась частина киян бажають дивитись його російською, але саме частина, а не всі? Чому не дати в київські кінотеатри частину копій українською і надати нормальну інформацію де можна подивитись українською, а де - російською? За нормальною бізнес-логікою було б саме так.
До речі фільм підлітковий. Так що ваші прогнози щодо наступної генерації виглядають надто оптимістичними за таких реалій.
Gorilla написав:

І останнє: Ви бачили "Всесвітній Торгівельний Центр" в українському дубляжі? Цікаво почути Ваші враження. Я от бачив.
На жаль, не бачив.
Догори
dasha

Повідомлення: 22

ПовідомленняНаписане: 19.12.2006 23:29:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сміюся Сміюся Попрошу заметить, что "істота з інтелектом інфузорії-туфельки, яка навряд чи коли бачила живого інтелігента, принаймні зблизька" тебе ни разу не грубила, и в отличии от тебя, не придавалась к унизительным и неаргументированным обращениям вроде твоих (дурепо и т.д.). А твой недалекий уровень ведения дискуссии (прямо как в пятом классе, честное слово: "сама дура" "я с тобой свиней не пас") уже давно показал читателям и участникам этого форума, что человеку, которого наняли наводнять форумы "агитками" лучше не показывать в спорах СВОЙ интеллектуальный уровень. Ведь это бросает тень и на самих организаторов акции, которую ты раскручиваешь дешевым интернет способом. После такого, у людей поддерживающих эту инициативу начнутся, так сказать second thoughts...
Продолжать этот бессмысленный диалог мне не интересно, зато, думаю, форумчанам было забавно наблюдать, как ты мило общаешся с девушкой. Давненько мне не встречались такие моральные....хм, не буду уподобляться тебе, заменю слово "уроды" на.... ммммм, этож надо, именно это слово здесь самое уместное. Моральные недотёпы. Вот.

Теперь, наверное, к "милым" обращениям ты добавишь ещё какую-нибудь изысканность..... Пригнитесь все на форуме, а то может и в вас попасть....

P.S. "Торговый центр" видела-----тихий ужас. no comments
Догори
AK

ПовідомленняНаписане: 20.12.2006 08:57:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dasha написав:
Сміюся Сміюся Попрошу заметить, что "істота з інтелектом інфузорії-туфельки, яка навряд чи коли бачила живого інтелігента, принаймні зблизька" тебе ни разу не грубила,

А яка це істота почала мені тут тикати? Підморгую

dasha написав:

Продолжать этот бессмысленный диалог мне не интересно, зато, думаю, форумчанам было забавно наблюдать, как ты мило общаешся с девушкой.

Щоб тебе сприймали як дівчину, навчися хоча б розмовляти без "блінів". Це для початку. Бо коли я чую такий жаргон, то у мене чомусь виникають асоціації з "дєвушкамі" певної поведінки.

А те, що ти звикла тикати незнайомим людям одразу продемонструвало твій соціальний статус. Всім очевидно, що до інтелігенції ти ніякого стосунку не маєш. Бо й у російських інтелігентів не прийнято "тикати" незнайомій людині. Я маю на увазі справжніх інтелігентів, а не "блінових". Підморгую

А твої сентенції щодо мого морального рівня залишу без коментарів. Ти тут достатньо продемонструвала свій рівень, тому всім очевидно, чого варті твої судження про моральний рівень інших. Крутий

Останні зміни: AK (21.12.2006 00:52:29); всього змін: 3
Догори
dosh13

ПовідомленняНаписане: 20.12.2006 09:42:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Gorilla написав:
Ви пишете: через те, що фільми йдуть російською, прокат втрачає половину гядачів. Звідки у Вас такі дані, якщо не секрет?

Извините, что опять влезаю со своими пятью копейками. Живу и тружусь в Днепропетровске. Кинотеатру, принадлежащему нашей фирме рекомендовано скрывать от потенциальных клиентов тот факт, что фильм дублирован украинским - публика не идёт. Но Днепр всегда был более русскоязычным городом, чем наоборот.
Мне кажется, нет никакой проблемы - со временем всё встанет на место. Были бы фильмы хорошие и дубляж соответствующий. В кино на украинский дубляж не попадал (это потому что редко хожу в кино), по ТВ, насколько я могу судить, вполне сносно переводят/дублируют 1+1 и ICTV (те же сериалы Lost и Prison Break). Ну и М1 и студии "Пилот" огромный респект за "Симпсонов" - это великолепно.
С другой стороны сейчас на рынке ДВД появилась некая "замечательная" компания с каким-то не хитрым названием вроде "Украинская Медиа Компания", которая выпускает диски отвратнейшего качества: неотключаемая 10 минутная реклама в начале; ужасный перевод; звук в mp3 на 2 канала без оригинальной дорожки и субтитров. Попадалось уже где-то 3-4 диска. Вот за такой непрофессионализм я бы вешал этих местных локализаторов на фонарных столбах. Усміхаюся

AK

ПовідомленняНаписане: 20.12.2006 12:29:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dosh13 написав:
Gorilla написав:

Извините, что опять влезаю со своими пятью копейками. Живу и тружусь в Днепропетровске. Кинотеатру, принадлежащему нашей фирме рекомендовано скрывать от потенциальных клиентов тот факт, что фильм дублирован украинским - публика не идёт. Но Днепр всегда был более русскоязычным городом, чем наоборот.

А чому б не робити так:
частину сеансів українською, а частину-російською (можливо для Дніпропетровська російських сеансів більше ніж українських, це вже по наповнюваності залів дивитись треба) і чітко повідомити, де і коли будуть сеанси російською, а коли - українською, щоб люди змогли зорієнтуватись?
Адже глядачі і в суд подати можуть, за те що їх перед сеансом не проінформували, якою мовою фільм.

dosh13 написав:

Мне кажется, нет никакой проблемы - со временем всё встанет на место. Были бы фильмы хорошие и дубляж соответствующий. В кино на украинский дубляж не попадал (это потому что редко хожу в кино), по ТВ, насколько я могу судить, вполне сносно переводят/дублируют 1+1 и ICTV (те же сериалы Lost и Prison Break). Ну и М1 и студии "Пилот" огромный респект за "Симпсонов" - это великолепно.
С другой стороны сейчас на рынке ДВД появилась некая "замечательная" компания с каким-то не хитрым названием вроде "Украинская Медиа Компания", которая выпускает диски отвратнейшего качества: неотключаемая 10 минутная реклама в начале; ужасный перевод; звук в mp3 на 2 канала без оригинальной дорожки и субтитров. Попадалось уже где-то 3-4 диска. Вот за такой непрофессионализм я бы вешал этих местных локализаторов на фонарных столбах. Усміхаюся

Здається саме ця компанів випустила фільм "Пропала грамота" на DVD без української звукової доріжки, хоча оригінал фільму - українською мовою. Халтурників треба гнати з ринку, незалежно від того якою мовою вони халтурять. Тут я з Вами повністю згоден.

Мені здається, що поява дубляжів українською сприятиме підвищенню якості. Адже двомовні глядачі будуть з двох можливостей вибирати якісніший дубляж, отже буде конкуренція.
Догори
dosh13

ПовідомленняНаписане: 20.12.2006 13:43:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

AK написав:
А чому б не робити так:
частину сеансів українською, а частину-російською (можливо для Дніпропетровська російських сеансів більше ніж українських, це вже по наповнюваності залів дивитись треба) і чітко повідомити, де і коли будуть сеанси російською, а коли - українською, щоб люди змогли зорієнтуватись?
Адже глядачі і в суд подати можуть, за те що їх перед сеансом не проінформували, якою мовою фільм.

Летом так и делали вроде бы. Особо недовольных не было. У меня знакомые ходили на "Пиратов Карибского моря 2" и на русских, и на украинских - чтобы сравнить. Сказали украинский был смешнее.
Данных о посещаемости у меня нет, поскольку я тружусь в совсем другой области, к сожалению.
А лично мне, ещё раз повторю, всё равно на каком языке будет - главное качество.

AK написав:
Здається саме ця компанів випустила фільм "Пропала грамота" на DVD без української звукової доріжки, хоча оригінал фільму - українською мовою. Халтурників треба гнати з ринку, незалежно від того якою мовою вони халтурять. Тут я з Вами повністю згоден.

На русском этот фильм, по-моему, вообще не смотрится.

AK написав:
Мені здається, що поява дубляжів українською сприятиме підвищенню якості. Адже двомовні глядачі будуть з двох можливостей вибирати якісніший дубляж, отже буде конкуренція.

Я не против конкуренции. Я против огульного бросания из огня да в полымя.

AK

ПовідомленняНаписане: 20.12.2006 16:43:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dosh13 написав:

Я не против конкуренции. Я против огульного бросания из огня да в полымя.

Що Ви маєте на увазі?
Догори
Dmitrov

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 23.12.2006 21:41:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dasha написав:
Gorilla написав:
як рядовий глядач маю сказати, що добре розумію тих, хто не сприймає такої українізації "з-під палки".

спасибо за понимание.
Я могу терпеть плохой украинский в кинотеатре, но не буду терпеть грубость нетолерантных людей.

яка "зпідпалки" українізація?

хочете дивитися російською - дивіться, таких прав у нацменшин і російськомовних українців відбирати не можна, але не треба нав'язувати свою думку більшості (http://www.ukrcensus.gov.ua/results/general/language/)

щодо вашого першого повідомлення:
ви взагалі розумієте, що подібними виразами "мова - мертва" ображаєте інших людей, ви розумієте, що це теж саме, що сказати "жіді - падонкі", або "мусульманє - тєрорісті"?
якщо так, то навіщо писати подібне? якщо ні - вам тут не місце.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт AIM Yahoo Messenger MSN
Dmitrov

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 23.12.2006 21:53:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dosh13 написав:

Летом так и делали вроде бы. Особо недовольных не было. У меня знакомые ходили на "Пиратов Карибского моря 2" и на русских, и на украинских - чтобы сравнить. Сказали украинский был смешнее.

це перша реакція на українську з "незвичного місця". і, мушу сказати, доволі нормальна реакція для росмовного глядача. згадаємо хоча б як мова на телебаченнні з'являлася. ніхто проти не буде української, крім кількох "православніх (мп) істоннорусскіх борцов с жідобєндєровцамі", на яких зважати не потрібно, як показала дискусія зверху Усміхаюся
багато росмовних людей навіть за українську, але перевчатись вже пізно для них для розмов в повсякденному житті, або прямо скажемо просто не хочеться, а от оточити себе атмосферою українськості - вони зробили б це залюбки. одразу омовлюся, що тут мова йде про людей з освітою і певним рівнем інтелекту. особливо це проявляється в них, коли за кордоном наприклад їх "русскімі" назвають, бо розмовляють то російською Усміхаюся їх це коробить і ставить в незручне становище навіть Усміхаюся виглядає кумедно.

але зараз не про це, а про те, що глядач для україномовного, якісного, перекладу є, треба тільки поборотися за те, щоб цьому перекладу дали шлях до свого глядача.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт AIM Yahoo Messenger MSN
dosh13

ПовідомленняНаписане: 25.12.2006 10:42:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Dmitrov написав:
це перша реакція на українську з "незвичного місця". і, мушу сказати, доволі нормальна реакція для росмовного глядача.

Почему? Я прекрасно понимаю украинский язык и не считаю его "смешным" как вы могли подумать. В данном случае просто украинский перевод был действительно ярче и смешнее. Точно так же как и в тех же "Симпсонах" - видно что на "М1" люди подошли к этому вопросу с энтузиазмом юмором, что они сами полюбили этот сериал. В отличии от тех, кто переводил его на Рен-ТВ, к примеру.

Dmitrov написав:
але зараз не про це, а про те, що глядач для україномовного, якісного, перекладу є, треба тільки поборотися за те, щоб цьому перекладу дали шлях до свого глядача.

Да есть, есть - кто спорит-то? Ещё раз повторю - мне всё равно какой язык, лишь бы это было качественно сделано.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму