Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
КІНО-ПЕРЕКЛАД: Обіцяю не ходити на фільми з рос. перекладом
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 06.08.2007 16:07:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А с кем сожно объединиться, чтобы объявить бойкот украинскому дубляжу русских и советских фильмов и анимационных лент? Заранее благодарен за ответ!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 06.08.2007 16:25:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Со мной! Держимся вместе товарищ Підморгую Дуже радий
Догори
Princeton_Tomorrow

Повідомлення: 13

ПовідомленняНаписане: 06.08.2007 20:26:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мені здається, що дехто бажає покинути цей форум, це стосується насамперед тих, хто проти перекладів фільмів українською мовою
You just do what I say
(з творіння Avril Lavigne - I don't have to try)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 06.08.2007 20:44:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Princeton_Tomorrow написав:
мені здається, що дехто бажає покинути цей форум, це стосується насамперед тих, хто проти перекладів фільмів українською мовою

Я против идиотизма и перегибов во всем. А покидать мне форум или нет, звыняйте, это не Ваше дело.
Догори
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 06.08.2007 23:27:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А кто против? Пусть перводятся. Только русские и советские фильмы не трогайте. Все помойму в Украине свободно владеют русским, зачем зря фильм переиначивать.

Я вообще за язык оригинала!

Вы етим постом что хотели сказать? Что на етом форуме есть место только для патриотов?
Догори
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 07.08.2007 18:13:39    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

негарно...
Ще й прямий заклик до обмеження чиєїсь свободи своєю. А я вже почав сприймати Вас всерйоз.

mojo-jojo написав:
Только русские и советские фильмы не трогайте.

Я вообще за язык оригинала!

Підтримую. Мова оригіналу + субтитри.
Догори
KINO_in_KIEV

Повідомлення: 7

ПовідомленняНаписане: 29.01.2008 00:36:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Власне що зміниться якщо група людей себе обмежить в перегляді кіно яке вийшло в прокат на російській мові ? Треба лобіювати тему українського перекладу і тоді буде користь.
lomik2008

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 21:54:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я багато років прожив в СССр. Майже всі фільми в прокаті були російською. Від цього китайцем я не став. Російські фільми хай в прокаті російською мовою адже всі її розуміють. Західноєвропейські і американські нехай дублюють українською. Не думаю що тут проблема. Проблема в тому що українську не поважають на сході. а російську не поважають на заході україни. Оце реальна проблема. Щодо мене то буду радий якби західноукраїнських націоналістів і антиукраїнські елементи на сході зібрали в одну кучу і десь вивезли. Далеко, В республіку Нагуру. Нехай там Впровадять російську мову другою державною дублюють фільми українською а в перерві між дубляжем кулачні бої. РЖУНІМАГУ поляк Корчинський піарить українську націоналістичну думку а єврей Жириновський расейську. Шофер знає куди їде
Догори
Tomash

Повідомлення: 168

ПовідомленняНаписане: 03.03.2008 14:22:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Афтар, выпей йаду Підморгую
Доигрались блин.. Теперь часть фильмов нельзя увидеть в кинотеатрах только потому, что они на русском языке!
Можно подумать что мы кроме украинского языка другого не понимаем!
Для меня русский язык - родной.
Я ничего не имею против украинского перевода. Наоборот, есть очень удачные работы..
А недавно по СТБ шла программа про Гайдая.. Так там Операцию Ы дублировали на УКРАИНСКИЙ ЯзЫК! Сміюся Простебались и не стыдно..
Дело доходит до абсурда..

Цитата:
яке вийшло в прокат на російській мові

Російською мовою..
Догори
fun_wedd

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 15.11.2008 17:48:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tomash написав:

Дело доходит до абсурда..

Цитата:
яке вийшло в прокат на російській мові

Російською мовою..

+10
очень часто ярые сторонники украинизации даже на школьном уровне не знают ЛИТЕРАТУРНОГО украинского языка, а культура, господа, суржик не принимает. Давайте для начала научимся уважать друг друга - это будет намного эффективнее!!!

Indi

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 16.11.2008 22:03:11    Тема повідомлення: укр Відповісти цитуючи

здається за результатами зборів в прокаті, що ті, що відмовилися від переглядів фільмів українською мовою, взагалі не ходядть у кіно - якою б мовою воно не йшло. їм більш важлива їх позиція, а не кінематограф. самі собі тихенько іноді качають в неті в поганої якості і дивляться на маленькому екрані тією самою російською.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму