Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
27 травня - "Космос як передчуття", є запрошення!

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Дім кіна
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 25.05.2006 19:33:19    Тема повідомлення: 27 травня - "Космос як передчуття", є запрошення! Відповісти цитуючи

Друзі,

27 травня, в червоній залі, в рамках проекту "Російське кіно: прем'єра в Києві" демонструватиметься стрічка Алєксєя Учітєля "Космос як передчуття"/"Космос как предчувствие".

Київською прем'єрою це назвати "важко", бо фільм був в прокаті (минулого року, якщо я не помиляюсь). Проте, якщо хтось ще не дивився фільм лавреата минулорічного Московського МКФ Учітєля, можу презентувати запрошення!

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
feruda

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 13:33:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми не дивилися, дуже хочеться!
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 14:33:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми працюємо сьогодні до 19:00. Якщо встигните заходьте. Є одне запрошення на 2 особи! Адреса: вул. Хрещатик 7/11, 5 поверх, KINO-КОЛО!
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
feruda

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 14:37:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О, дякую, я візьму! А завтра ви не працюєте?
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 14:38:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ні, завтра не працюємо... і вам раджу на вихідних відпочивати Усміхаюся
feruda

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 14:40:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зайдем в 18:40, спасибо!!!
feruda

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 17:45:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Большое спасибо, Денис, за билеты!
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 17:52:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Звертайтесь Усміхаюся і приємного перегляду!!!
illusiondweller

Повідомлення: 4

ПовідомленняНаписане: 01.10.2006 22:24:39    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Денисе,
А що зараз відбувається в Буд. Кіно?
Можливо, в мене немає інформації - але де в Києві можна подивитися класику українського кіно?
І ще одне питання- це правда, що МОЛОДІСТЬ проходитиме не в БК, а в кінотеатрах?
Я маю на увазі не покази фільмів, а саме дійство фестивалю, зустрічі з гостями. Туди можна якось потрапити?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 02.10.2006 11:26:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Про всі події ми пишемо в рубриці "Кіноклуби". Відкриття нового сезону відбудеться 15 жовтня, але покази час від часу відбуваються. Як от сьогодні...

Ми намагаємося повідомляти вас за кілька днів до показу, тож можете на форумі висловлювати свої побажання щодо запрошень Усміхаюся

4-7 жовтня проанонсовані Дні іспанського кіна. Сподіваюсь, що кількома запрошеннями зможемо поділитися.

Про "Молодість" - чиста правда. Не знаю, до чого призведуть такі зміни, побачимо... Як на мене, Дім кіна - єдиний на сьогодні нормальній майданчик для фестивалю. Подивимось, що зроблять організатори в Баттерфляї-Ультрамарині.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Дім кіна Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму