Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
"Молодость" 2006
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінофестиваль
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Алехандро Che

Повідомлення: 6

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 11:35:57    Тема повідомлення: "Молодость" 2006 Відповісти цитуючи

Як вам "Молодость" цього року?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 12:00:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так ще не почалась Усміхаюся
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Алехандро Che

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 12:07:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хотя и не началась, но про старую скорее всего можно забыть.
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 12:10:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ну чого одразу забути? подивимось шо воно буде. А чого ви чекаєте від цьогорічного фестивалю? От я ставив собі таке питання кілька разів, а відповіді не можу дати... Та й взагалі, чи чекаю я на Молодість, як ото 5 років тому...
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Алехандро Che

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 12:16:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Именно такую "Молодость" я и жду, кино молодых для молодых, общение и жизнь в Доме Кино. А не коммерческий базар по всему Киеву.
Догори
emmi grant

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 12:26:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

вот и молодость прошла Плачу
Догори
emmi grant

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 12:28:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ах где же вы фильмы про Роллинг Стоунз и портвейны за 4.10 Питання
Догори
Алехандро Che

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 12:51:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Точно, точно, а где люди лежащие на сцене. В Ультрамарине такого не будет. Вот это праздник и молодежный фестиваль. Кто сможет теперь пересмотреть столько фильмов за одну неделю? Критики которым эти фильмы и неинтересны или суперзанятые "митці" любящие посмотреть один фильм, а потом плеваться годами?
Догори
Алехандро Che

ПовідомленняНаписане: 19.10.2006 13:04:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Отдайте "Молодость" ! Дияволію
Догори
Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 22.10.2006 10:25:04    Тема повідомлення: МОЛОДОСТЬ, как ты? Відповісти цитуючи

а кто уже был на молодости? расскажите о своих впечатлениях... я пока не могу вырваться на показы, но жутко хочется узнать как проходит любимый фестиваль вне стен Дома кино.
Догори
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 22.10.2006 14:24:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А скільки квитки коштують? І може хто знає - коли буде конференція з Кірою Муратовою? =/
Алехандро Che

ПовідомленняНаписане: 22.10.2006 18:30:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://molodist.com/updir/molodist2006/program2006ukr.pdf Здесь программа, а цены на сеансы нужно узнавать в самих кинотеатрах.
Догори
SasHA

Повідомлення: 1

ПовідомленняНаписане: 23.10.2006 20:24:40    Тема повідомлення: Re: МОЛОДОСТЬ, как ты? Відповісти цитуючи

Pirat написав:
а кто уже был на молодости? расскажите о своих впечатлениях... я пока не могу вырваться на показы, но жутко хочется узнать как проходит любимый фестиваль вне стен Дома кино.

Кинофестивалем это сложно назвать. Одним словом полный дурдом. Организация кошмарная. Я не знаю на что они расчитывали организаторы и какую публику хотели привлечь. Но из всех присутствующих в зале на конкурсных показах можна подсчитать, что примерно 30% прессы плюс организаторы, 60 % случайно попавших (собственно они не привыкли к кино с субтитрами и как правило, быстро освобождабт зал) и оставшихся 10% действительно с искрами в глазах. И зал далеко не заполнен, хотя и мест там не очень много.
И еще, чтоб посмотреть все самое интересное нужно сломя голову носится по всему Киеву, ну ладно, закроем на это глаза. Одна из самых больших причин недовольства кинофестивалем - это стоимость билетов. Минимум на сеанс -15 грн (первых три ряда), если учитывать то, что в одном зале проходит за день примерно 6 сеансов, а фест грубо говоря проходит 7 дней. Вот и смотрите.
Еще атмосфера, которая царит в кинотеатре. То, что бывает вконце второго месяца осени в Доме кино и близко не лежит с Ультрамарином. В последнем завидении атмосфера состоит с едкого запаха поп-корна в перемешку с назойливыми звуками игровых автоматов и милыми криками киндеров на детской площадке.
Киноманы, пока есть еще время наслаждайтесь
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 24.10.2006 12:23:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скажу своє ставлення до роботи з журналістами.

Це не стосується особисто мене, це взагалі ставлення дирекції фестивалю до ЗМІ. Я був не на всіх світових кінофорумах, але відвідував їх свого часу достатньо. Так, є така практика, що на покази треба отримувати квитки, так, їх можне не вистачити. Але немає такої практики, що бейдж тобі нічого не дає... Немає такої практики, що за квитком треба бігати за прес-аташе фестивалю, який тікає від тебе, бо в нього немає квитків (за його словами)... Не існує відкритої градації журналістів... Пєтя хороший, а Вася поганий... Бо Пєтя з "1+1", а Вася з маловідомої газети... До чого це приводить...

В першу чергу до порожніх залів, те, про що пише SasHA. А алгоритм елементарний. У Пєті на каналі ефірний час дорогий, він зробить сюжет о 23:00, ну, через те, що "1+1" - інформаційний спонсор, таких сюжетів буде 5... А от с десяток газет ображено напишуть якусь загальну статтю про фестиваль, лаяти не будуть, щоб акредитували наступного року, та й хвалити не стануть, бо неприємне ставлення до журналіста як до "шаровика"... А звідки ще дізнаватись глядачу про фестиваль??? От ніхто й не знає... Це не моя особиста думка, вона перевірена певними дослідженнями і відгуками коллег.

Щодо фестивального майданчика. Вважаю переїзд в розважальний комплекс ВЕЛИКОЮ ПОМИЛКОЮ!!! От якщо із запрошеннями можу помилятись і десь журналісти бігають за прес-аташе, то вперше бачу, як Міжнародний фестиваль, що роками набував Європейського визнання, руйнує його за 12 днів... Бо цьогорічна Молодість для мене нічим не відрізняється від фестивлю Mainstream, не стану перелічувати... Їх останнього часу дуже багато.

Для себе вирішив, що моя Молодість пройшла, може, хтось її тільки-но відкриває, може, саме такою модель проведення для когось є ідеальною. Я ж залишив для себе Молодість кінця 90-х, пароплав, Каракса з неповторним гашишом, п'яного Депардьє, лисого Кергофа, рокера-Осанга, переповнену залу і місця під сценою...

hsm
Адміністратор форуму

Повідомлення: 57

ПовідомленняНаписане: 25.10.2006 15:27:32    Тема повідомлення: Халпахчі залишає "Молодість" Відповісти цитуючи

Гендиректор Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі заявив про складання своїх повноважень.
http://pravda.com.ua/news/2006/10/25/49580.htm
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінофестиваль Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму