Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Хто і де знімає кіно?Актори потрібні?

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kievkino

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 21.09.2006 10:49:07    Тема повідомлення: Хто і де знімає кіно?Актори потрібні? Відповісти цитуючи

Каждый день в Украине снимается кино.Снимают россияне,израиль,египтяне,аргентинцы,американцы и т.д. Снимают что угодно.От клипов "звезд" до заставок спортивных программ. Как актеры попадают на съемки?Сколько реально стоит труд актера?Почему нет профсоюза?Как и кто может застраховать риски на площадке? Предлагаю обсудить!

usl11.JPG
 Опис:

Завантажити
 Файл:  usl11.JPG
 Розмір файлу:  2.67 KB
 Завантажений:  2269

Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 21.09.2006 11:38:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а що, є профспілки режисерів чи операторів?

Вони (профспілки) можуть бути за умов існування постійного вітчизняного кінопроцесу. Те, про що говорите Ви, - напівлегальне, дешеве використання ресурсу.

Знаю, що кілька російських операторів входять до складу американських профспілок, сплачують туди чималі гроші (відсоток від своїх гонорарів).

Запитайте в акторів, що знімаються в рекламі, - чи сплачують вони податки, не кажучи вже про профспілки. Не називайте кліпи й рекламу кінопроцесом - це зовсім різні речі! Цього року в прокат вийде не більше 6 вітчизняних фільмів. А якщо порахувати безробітних режисереів, акторів, операторів.... Так що не бачу я сенсу створювати сьогодні профспілки!

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 21.09.2006 11:40:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Забув запитати, а Ви актор????
kievkino

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 21.09.2006 16:18:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я все це знаю і розумію,але мені дійсно важлива думка інших.
Кожен з нас може зробити дуже багато для України,для кіно.
Я не актор,хоча... Я тільки допомагаю акторам заробляти гроші.

Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму