Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
"Слон"/Гас Ван Сант

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 21:51:57    Тема повідомлення: "Слон"/Гас Ван Сант Відповісти цитуючи

Ніченьку не спала, а дивиласяУсміхаюся
І хоч, можливо, трохи запізно створюю цю тему, все ж таки хочу поділитися думками й враженнями:
- фільм дуже тонкий, нагадує воду, яка поступово, повільно кудись тече (отримуєш відчуття, що життя цих школярів розмірене й навіть трохи ліниве, а це, як мені здається, суперечить реальності)
- герой, якого я зовсім не зрозуміла - Benny (хоча, чесно скажу, намагалася). Бажання робити спроби зрозуміти вбивць - не хочу й не буду (проаналізувати дії - одне, а от збагнути їх - зовсім інше...)
- останні сцени фільму нагадують комп'ютерну "гру-броділку" - від того й неприємне тремтіння в мозку, а серце... воно спротивлюється, але далі виказувати свої емоції відмовляється, бо сумно спостерігати, як батько щопротверезів знаходить сина й без жодних емоцій на обличчі промовляє, що школа горить...
- фільм змушує думати, аналізувати, шукати (хоча сам цього не робить - усе на розсуд глядача), але проходить не крізь серце, а повз нього...

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 22:17:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мені оть фільм нагадав "серце америки" уве болла!!!
про той фільм спогади вже не такі яскраві....але здається там мало сценарії не ідентичні...чи я помиляюся?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 06.09.2006 13:34:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наскільки я знаю, "Серце Америки" грунтується на тих самих реальних подіях, що і "Слон". Сам я фільм не бачив, але нещодавно прочитав, що в "Інтернеті" було організовано збір підписів під проханням до Уве Болла назавжди залишити кінорежисуру. Зібрали понад 30 тисяч підписів. А Болл у відповідь запропонував будь-якому кінокритику вийти проти нього на боксерському рингу. Втім, як на мене, Болл - нормальний режисер. "Дім мертвих" взагалі класний фільм.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 06.09.2006 19:47:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Gorilla написав:
Наскільки я знаю, "Серце Америки" грунтується на тих самих реальних подіях, що і "Слон". Сам я фільм не бачив, але нещодавно прочитав, що в "Інтернеті" було організовано збір підписів під проханням до Уве Болла назавжди залишити кінорежисуру. Зібрали понад 30 тисяч підписів. А Болл у відповідь запропонував будь-якому кінокритику вийти проти нього на боксерському рингу. Втім, як на мене, Болл - нормальний режисер. "Дім мертвих" взагалі класний фільм.

мені навіть "серце америки" більше сподобалось!
а уве болл....ну оскільки я притримуюсь думки що поганого кіно взагалі неіснує, кіно є на різну авдеторію....
якщо ж особисто мені - то "дім мерців" - мені теж сподобався..."один в темноті" - категорисно - НІ!....ну й більше здається нічого я його й не бачив...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму