Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри квітень-травень
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Zzz

Повідомлення: 35

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 09:26:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

вот решила заглянуть "на огонек"... последнее время вообще мало чего смотрю, сильно разочаровалась, и решила больше читать и ходить в театры... так что последний фильм который я смотрела в кинотеатре - "Штольня", особого восторга не вызвала... телевизор же пылиться в углу и лишь изредко, по воскресеньям, около половины первого ночи я его включаю, хотя частенько природное желание спать берет верх... поэтому по последним фильмам мало чего могу сказать, а "пятак" вставить все равно хочеться
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 27.05.2006 16:03:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Zzz написав:
вот решила заглянуть "на огонек"... последнее время вообще мало чего смотрю, сильно разочаровалась, и решила больше читать и ходить в театры... так что последний фильм который я смотрела в кинотеатре - "Штольня", особого восторга не вызвала... телевизор же пылиться в углу и лишь изредко, по воскресеньям, около половины первого ночи я его включаю, хотя частенько природное желание спать берет верх... поэтому по последним фильмам мало чего могу сказать, а "пятак" вставить все равно хочеться

Можливо, тобі просто треба взяти на деякий час тайм-аут? Так бува... Проте потім із новими силами й натхненням берешся за улюблену справуУсміхаюся А стосовно розчарувань - то не треба горячкуватиУсміхаюся Гідне й прекрасне завжди є, його тільки треба дуже добре пошукатиУсміхаюся Як можна казати про фільм, що він "ніякий", судячи по його попередниках? У світі неймовірна купа цікавих речей! Усміхаюся По-справжньому живе той, хто дивується світові. Тож, дивимося кіно й дивуймося палітрі кольорів, звуків, відчуттів...Усміхаюся

Zzz

Повідомлення: 35

ПовідомленняНаписане: 31.05.2006 10:14:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дякую Веселка... це дуже вірно про тайм-аут... кілька днів тому назад у котрий раз подивилась фільм "Рей" Тэйлора Хэкфорда с Дмемми Фоксом... дуже полюбляю цей фільм, дуже... тому можу напевно вважи тепер себе відродженою для кінематографа
Веселка

ПовідомленняНаписане: 31.05.2006 17:10:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По собі знаю Підморгую
Веселка

ПовідомленняНаписане: 31.05.2006 17:14:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От і добігає кінця травень...
Тепер до зустрічі в новій темі "кінопрем'єри літа"? Підморгую

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 03.06.2006 20:39:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Веселка написав:
От і добігає кінця травень...

травень вже й скінчився, але от я тільки подивився "сайлент хілл"...
а сказати то все-одно щось хочеться...
тож...
початок фільму мене дуже завів...атмосфера, музика, ностальгія в кінці-кінців...далі ж почав помалу розчаровуватися...але в любому випадку один із найкращих представників єкранізованих ігор...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5
Сторінка 5 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму