Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Арґумент-Кіно


Конференції

02.02.2006 23:16

12 квітня – перша конференція в KINO-КОЛІ

redactus_posrtal.jpgДобрий день!

Розпочинаємо нашу першу онлайнову конференцію.

Вітаємо всіх присутніх, а також всіх, хто до нас приєднається протягом цих трьох годин!

На початку конференції присутні Володимир Войтенко, Ольга Калуга, Денис Лущик, Наталя Конончук і Юрій Бедрик..

Питання, які ви ставите, спершу надходять адміністратору порталу, а потім він викладає їх на сторінку "Конференції". Будьте терплячі!

Конференція триватиме з 16 до 19 години!

Ім'я:
E-mail:
Місто:
Питання:

05.04.2006 11:59

Костянтин (Київ)

Дуже радий, що ви поновили сайт! У мене таке питання - в шапці сайта у вас є Фотобанк та Енциклопедія. Я так розумію, що воно ще в розробці. А що це взагалі буде? І коли плануєте запустити?

Відповідь:

Фотобанк і Енциклопедія - це особливі розділи Національного кінопорталу KINOKOLO.UA, які ми плануємо запустити до кінця місяця. Якщо з Енциклопедією Ви були знайомі з попереднього сайту, то Фотобанк - рубрика нова, там Ви зможете знайти потрібні Вам для роботи фотоматеріали, пов’язані з кінематографом (зйомки, прес-конференції, портрети тощо).

05.04.2006 14:15

Александра (Днепропетровск)

скажите точную дату кинофестиваля неигровог кино. с 8по 14апреля или с 25апреля по 1 мая? И где можно найти программу этого мероприятия и список участников, вообщем полную информацию?

Відповідь:

Інформація про "Контакт" була в новинах на нашому порталі. Фестиваль триває, Ви ще можете встигнути потрапити на його покази.

05.04.2006 16:25

Zzz (Одеса)

не можу не вставити свої 5 коп. сайт це добре, проте як все хтось на форумі написав він втратив своєї унікальності. Це по-перше. По-друге, моя думка - краще можна було б переробити старий, а не довго дороблювати новий... по-третє - все одно ви єдині у своєму роді, тому в якомусь розумінні кращі. ще пропоную більш освітлювати фестівалі, якось бракує інформаціі по-четверте - чи плануєте Ви такі саме конференціі з представниками фоу-біз (тобто - сценаристами, акторами, режисерами та інш.) Усім бажаю терпіння на старті життя нового сайту, зачекайте і все буде!

Відповідь:

Дякуємо за Ваш коментар. Попередній дизайн порталу справді був мистецьки вишуканим і довершеним, ми дуже вдячні людям, які це зробили, - Жені та Олі Захаровим та їхнім колеґам, але час поставив завдання принципово змінити концепцію подачі матеріалів - із, сказати б, згорнутого перетворити портал на розгорнутий, відкритіший. Намагаємося це робити. Як бачите, не без проблем. Прислухаємося до Ваших зауважень! Щодо конференцій з представниками кінематографу, то вже наступної середи буде проведено зустріч з авторами фільму "Штольня", а далі - стежте за новинами. Цікаво, кого б Ви хотіли бачити героями наших конференцій?

06.04.2006 11:23

Любов (Київ)

Шановне кіноколо! Мені на новому сайті бракує інформації про Вас. Хто Ви? Як звати? Як Вам подзвонити? Яка поштова адреса? Мені здається, професійні видання не дозволяють собі анонимності в інтернеті.

Відповідь:

Дуже слушне зауваження. Насправді якщо Ви заходили на стару версію, ми ніколи не ховалися. Зараз працюємо над тим, щоб ця інформація була і на новому порталі. Поки ми це зробимо, про нас можна прочитати на старій версії, яка знаходиться за адресою http://old.kinokolo.ua/

12.04.2006 09:42

Алексей Стасенко (киев)

Куда прислать сценарий? Укажите свой адрес. Спасибо.

Відповідь:

З якою метою Ви хочете надіслати сценарій? Ми приймаємо сценарії для друку на порталі (редакція читає їх і вирішує, дуркувати їх чи ні). Надсилайте електронною поштою на адресу info@kinokolo.ua з позначкою в темі "Сценарій".

12.04.2006 12:31

Марія (Київ)

Добрий день! Дякую Вам за Вашу роботу! Я є давнім і захопленим шанувальником Вашого журналу і порталу. Хочу спитати, яким чином можна приєднатися до Вас? Чи не плануєте Ви найближчим часом брати на роботу нових людей? Дуже хотілося б стати одним з Вас!

Відповідь:

Дякуємо! На роботу до штату найближчого часу брати нікого не плануємо, але, як завжди, є велика потреба в гарних авторах. Якщо Ви пишете - надішліть свої тексти нам. Обов’язково відповімо. Можливо, що з цього щось і вийде.

12.04.2006 12:34

Олег (Киев)

Не хочет ли проект "Киноколо" расширить свою деятельность и занятся еще и кинопроизводством?

Відповідь:

Перша ластівка вже є - ми стали одними зі співвиробників шведсько-українського документального повнометражного фільму "Людмила й Анатолій" (режисер Ґуннар Берґдал), українська прем’єра якого відбулася вчора на фестивалі "Контакт". Сподіваємося, що незабаром Ви зможете побачити його і на телебаченні. Далі? Звичайно, хочемо. Відкриті до пропозицій.

12.04.2006 15:33

Павло (Київ)

Чи не маєте ви наміру зробити рубрику для новачків? З порадами режисерів, операторів і т.і. Здається мені, що така рубрика мала би неабияку популярність і допомогала б становленню нового українського кіна.

Відповідь:

По-перше, в енциклопедії, яка незабаром з’явиться на нашому порталі, буде словник, що тлумачитиме певні кінематографічні терміни. По-друге, є форум, де в обговоренні певних тем беруть участь фахівці з тих чи інших кіноспеціальностей. У кінотекстах також можна знайти корисну в цьому плані інформацію. Так що, по суті, новачки можуть знайти на нашому порталі багато корисного :-) Окремої рубрики поки що не плануємо.

12.04.2006 15:37

Indi

На форумі написано про Довженко-Репортер. Яке відношення має Кіно-коло до цієї газети? Це теж ваш проект?

Відповідь:

Довженко-Репортер - газета, випущена 1 квітня, в її редколеґії є двоє кінокольців і двоє наших постійних авторів. Сподіваємося, що це буде щорічний першоквітневий проект. Долучайтеся, якщо Вам цікаво :-)

12.04.2006 16:05

Олександр (кіровоград)

хочеться почути про плани на покази в аргумент-кіні... цікаво було б подивитися ще б якусь ретроспективу, на кшталт гічкокової

Відповідь:

Стежте за новинами в рубриці "Арґумент-Кіно", а також висловлюйте свої побажання на Форумі у відповідному розділі. Якщо будуть можливості...

12.04.2006 16:17

Аліна (Київ)

чому ви не стежите за стосунками анжеліни джолі і бреда піта? я чула шо вони вже розписалися. новини про кінолітопис і кінотакт теж звичайно цікаві але було б добре і про шось веселіше прочитати. це прошу не тільки я а весь наш клас.

Відповідь:

Про ці стосунки можна прочитати на дуже багатьох інтернет-ресурсах, а ось про "Кінолітопис" чи "Контакт"... Загалом ми намагаємося стежити за кінематографічним, а не особистим життям мистців!

12.04.2006 16:18

Киноман

Почему вы не реагируете на кинопрокат в Украине. На вашем сайте нет рецензий на фильмы которые идут в кинотеатрах. Может вам сделать расписание сеансов, это добавило бы вам посетителей.

Відповідь:

Ми намагаємося реаґувати на події кінопрокату. Сьогодні увечері читайте розлогу рецензію Ігора Грабовича на "Основний інстинкт 2", за кілька днів - на "Полювання на піранью".
Подання інформації про кіносеанси вимагає тих зусиль, яких ми наразі не можемо докласти. Проте на жодному з сайтів, що подають таку інформацію, Ви не знайдете такої кількости новин та аналітичних матеріалів, як на нашому порталі. В майбутньому - можливо.
З наступного тижня в рубриці "Кінопрем’єри" ми подаватимемо авторські анонси.

12.04.2006 16:23

unosik (kyiv)

У мене навіть скоріше не запитання, а так - провокація. Стосується, звісно, українського кіно. Зараз на екрани повилазили всілякі "перші українські" блокбастери та трилери. Прорвемось в Штольню, і влаштуємо там одне одному Помаранчеве небо (ліхтариками могильних телефонів?). Отож, я вже назбирав групу однодумців з ось якою теорією: 1. Українське кіно однозначно треба підтримувати всім 2. Найпростіший спосіб - підтримати в прокаті, тобто купити квитки 3. Оскільки вони нічого адекватного назнімати не могли (а перший млинець самі знаєте куди), 4. Залишається одне: кожен патріот має купити принаймні два квитки на "перше українське оте", але ніхто не змусить мене "оте" дивитись Пропоную або експертно спростувати мою теорію, або (що цікавіше) приєднатися! Підтримаймо фінансово українське кіно, і десь до 15 стрічки вони може таки щось адекватне зроблять!

Відповідь:

Про "оте" завжди будемо писати без огляду, що це українське, тобто намагатимемося подавати принципову критику, але й водночас доброзичливу.
"Оте" завжди обговорюватимемо на нашому форумі.
З "отого" обов’язково колись з’явиться щось путнє, сподіваємося - геніальне.
Звичайно, треба ходити в кінотеатри, купувати квитки і - дивитися! Своє - завжди цікавіше :-)

12.04.2006 16:27

Наталя (Київ)

З заголовку бачу, що конференція перша, отже будуть інші онлайн конференції? Кого ви плануєте запрошувати?

Відповідь:

Ми вже писали, що наступної середи у нас в гостях будуть автори "Штольні", далі поживемо - побачимо. Пропонуйте!

12.04.2006 16:46

Василь (Харків)

Чому на порталі немє можливості купити журнал, книжки?

Відповідь:

Слушне запитання. Саме зараз розробляємо сторінку - власну інтернет-крамницю, де можна буде придбати журнали, книжки нашого видавництва і не тільки.

12.04.2006 16:46

Петро (Київ)

Скажіть, а хто саме в міністерстві культури забороняє фільми жахів? Що це за люди такі? І чи комусь із вас сподобався заборонений фільм „Гостел”?

Відповідь:

Є Експертна рада, до якої входять аж ніяк не представники Міністерства, а представники різних громадських організацій, кінознавці і т.д. Звичайні просвіщенні українські люде. Як показують наші власні дослідження, результати діяльности Експертної ради швидше за все, на жаль, відповідають станові свідомости суспільства. Свідомість - заборонна. Що стосується "Гостелу", то не сподобався. Річ не в фізіологічних жахах. Словаччину там змальовано як потойбічну країну, майже пекло. Наскільки нам відомо, дистриб’ютори кількох східно- й центральноєвропейських країн просто не взяли цей фільм. Коли ж ідеться про заборони, то, звісно, забороняти недобре. Якось не по-демократичному :-)

12.04.2006 16:46

Кінофан

Колись на різних фестах був приз КІNО-КОЛА , чому тепер нема?

Відповідь:

Ми про це теж згадуємо і жаліємо... До речі, режисер дебютного фільму Orangelove Алан Бадоєв отримав перший у своєму житті кіноприз саме від KINO-КОЛА. Сподіваємося, що Orangelove теж буде вартий поважних нагород на поважних фестивалях. Чому зараз нема? Шукаємо концептуальне підґрунтя, щоб приз був особливий, водночас актуальний і вічний :-)

12.04.2006 16:47

Василь (Харків)

Чому не продається ваш журнал в кіосках „Союздрук”?

Відповідь:

На жаль, підприємство "Союздрук" з більшим задоволенням віддає свої площі цигаркам, канцтоварам та еротичним виданням, а також таким, які розповідають про особисті стосунки Анжеліни Джолі та Бреда Пітта, пробитися туди надзвичайно складно. Ми вже отримали один раз їхню відмову розповсюджувати журнал, боїмося, поки держава не наведе лад у своєму підприємстві, ми туди навряд чи потрапимо.
Плануємо зробити ще одну спробу пробитися на їхні полиці. Питання наболіле. Болить страшно. Пече.

12.04.2006 16:52

Маруся (Київ)

Скажіть, будь ласка, які заходи здійснюються щодо подальшої промоції бренду "Кіноколо"? Здається, логотип "світиться " тільки на потралі та в часописі. Але й часопис купити доволі важко - навіть у Києві. Хто відповідає за його дистрибуцію? Дякую.

Відповідь:

Логотип насправді світиться на всіх плакатах фільмів, які випускає "Артхаус Трафік", "Молодість", "Французька весна", "Контакт"... Звісно, це небагато, звісно, це обмежена авдиторія, звісно, хочеться і прагнемо більшого. Не все ще для того зробили. Але... Ми дуже вдячні всім нашим друзям і партнерам, з якими робимо одну спільну справу - опікуємося мистецьким кінематографом.

Часопис важко купити там, де він не продається. І важко продавати там, де його не хочуть брати на продаж (див. попереднє повідомлення про "Союздрук"), але в тих місцях, перелік яких є в журналі, був і скоро буде на порталі, журнал завжди можна купити.

12.04.2006 16:58

Григорій (Львів)

Куди зникла англомовна версія порталу? Вона була нерозвинена, та все ж... Хто нестиме українську кіноінформацію світові?

Відповідь:

Спеклися... Питання тих самих зусиль, яких ми наразі не можемо докласти. На попередній версії англомовна сторінка поновлювалася, м’яко кажучи, нерегулярно, тому в новій ми вирішили від неї відмовитися, проте відмовлятися від англомовного читача не збираємося. Хтось же має нести українську кіноінформацію світові :-) Вже найближчим часом побачить світ щомісячний дайджест найцікавіших українських кіноподій - це буде електронний pdf-дайджест, який можна буде скачати з нашого порталу або підписатися на безкоштовну розсилку по е-мейлу.

12.04.2006 16:58

Ганна Петрівна (Київ)

Десь позникали українські кінодебютанти минулих років. Ви багато писали в журналі про Володимира Тихого, „Мийники автомобілів”. Що він зараз робить?

Відповідь:

Днями був у нашій редакції. Випивали :-) Говорили про кіно :-)
Зараз він знімає чергову усєрію народно-популярного серіалу про Мухтара. Написав сценарій, заінтриґував першими ж рядками... Одне слово, про вічне: людина й унітаз :-)

Можемо запросити його як гостя на одну з наших наступних конференцій, і Ви самі зможете про все в нього розпитати.

12.04.2006 16:59

Linda (Кіровоград)

Чи не хочете зробити журнал щомісячним? Нехай не таким товстим, але щоб відстежував на місяць уперед всю репертуарну політику стосовно мистецьких фільмів, аналітично – в кінотеатрах, на відео і так далі...

Відповідь:

Слушно. Ви як у воду дивилися. Якщо змінюватися, зрештою, якщо дивитися в майбутнє, то, мабуть, саме такий формат є найоптимальнішим і найближчим до реального глядача мистецького кіна. Проблема банальна - навіть не хочеться писати три крапки :-)

12.04.2006 16:59

Тарас (Львів)

Які книжки плануються до виходу у вашому видавництві цього року?

Відповідь:

Принаймні дві. Перша. "Кіноромани. Українські письменники про улюблені фільми" - по слідах серії зустрічей, що відбулися протягом цієї зими - весни у Центрі театрального мистецтва імени Леся Курбаса.
Друга. "Коронація слова. Сценарії" - збірка сценаріїв-переможців конкурсу "Коронація слова" за п’ять років, спільний проект з конкурсом "Коронація слова".
Планів багато, автори пишуть і пишуть, проблема - та сама (дивись попереднє питання).

12.04.2006 17:05

Олена (студентка КНУТКІМ)

Чому Кіноколо так мало уваги приділяє сучасному кінопроцесу. Журнал мені часом нагадує мій інститут. Там тільки про Довженка с Параджановим і розповідають. А так не вистачає актуальних речей.

Відповідь:

Приємно, що студенти КНУТКІМ читають наш журнал. Про Довженка з Параджановим в інших українських кіновиданнях і побільше, і частіше. Сучасний український кінопроцес не обходили і не обходимо. Якщо можна, поточніть, про які актуальні речі Вам було б цікаво читати. Можливо, ми не розуміємо суті питання. Про можливу зміну формату журналу принагідно відповідали в одному з попередніх питань.

12.04.2006 17:05

Олег (Одесса)

Почему журнал с такой богатой полиграфией стоит в рознице максимум 10 гривень? У вас очень большой тираж?

Відповідь:

А які журнали коштують дорожче? Порівняйте поліграфію ґлянсових журналів і їхню ціну і наш. Формування ціни залежить від попиту і купівельної спроможности, а не від собівартости.

12.04.2006 17:06

Шанувальник КІНО-КОЛА (Львів)

Постійно читаю Ваш журнал. Серед авторів бачу весь час практично одних і тих самих людей. Чому Ви не розширюєте й не змінюєте список авторів? Думаю, це тільки б принесло користь!

Відповідь:

На таке запитання відповіді може бути дві. Гарних авторів мало - перша. Погано шукаємо гарних авторів - друга. Правда, як завжди, мабуть, десь посередині. Але нові й гарні таки з’являються. Зверніть увагу в останньому числі журналу і на порталі на матеріали Сергія Васильєва-молодшого. А Ви вмієте писати? Надсилайте свої тексти. Ми вимогливі, відповідальні перед читачем, але справделиві :-)

12.04.2006 17:09

Людмила

У мене скоріше не питання, а побажання на онлайнові конференції запрошувати побільше режисерів, продюсерів, акторів та інших цікавих людей. Бажано не тільки українських, а й з іншиї країн, тієї ж Росії, наприклад. Хотілося б знати, що відбувается у кіно з перших вуст. Друге, хотілося б на сайті почитати, можливо, рецензії або хоча б якісь відгуки на фільми, що йдуть у прокаті в Україні, а також на ті, що показують у рамках того чи іншого фестивалю. І взагалі дякую. Останній номер КІНОКОЛО був просто супер, як якість оформлення (дуже сподобалась обкладинка) так і зміст:)

Відповідь:

Дякуємо на доброму слові! Цікавих гостей будемо запрошувати - для цього і створена на оновленому порталі рубрика "Конференції". Буде цікаво почути на нашому форумі про конкретні персоналії, з якими ви б хотіли поспілкуватися.
Над обкладинкою мучилися довго і гуртом, приємно, що Вам подобається.
Щодо іншого - рецензій, відгуків на фільми тощо - постійно намагаємося це робити. Можливо, треба більше. Будемо докладати максимум зусиль.

12.04.2006 17:54

Зоя (Київ)

Було заявлено що на конференції буде вся редакція. Чому не має (я так розумію шо немає) Аліка Шпилюка. У мене до нього є кілька питань.

Відповідь:

В анонсі нашої конференції також говорилося, що на зустрічі буде Костянтин Левошко. Його зараз немає з нами в редакції, але він з нами у віртуальному просторі. Якщо до Костянтина є питання, ставте їх - він відповість. Щодо Аліка, сподіваємося, що він незабаром з’явиться. Він щойно повернувся зі США, сьогодні випроводжав до Швеції режисера Ґуннара Берґдала (Алік - виконавчий продюсер фільму "Людмила й Анатолій"), ефект зміни часових поясів та інші обставини, сподіваємося, не завадять долучитися йому до нашої конференції протягом найближчих 50-ти хвилин.
Ставте Ваші питання - можливо, ми теж зможемо на них відповісти.

12.04.2006 18:04

Зоя (Київ)

Алік, можна звертатись до Вас саме так? Коли можна Вас знов побачити в Домі кіна, що ви нам будете показувать? Коли і де можна почути переклади чужомовних фільмив у Вашому виконанні.

Відповідь:

До нас приєднався Алік. Відповідає:
Звертатися можна - інакше неможливо. Побачити мене можна буде 20 квітня в Домі кіна на черговій зустрічі в АРҐУМЕНТІ-КІNO-КОЛО, де демонструватиметься фільм "Останні дні" Ґаса Ван Санта від "Артхаус Трафіка". Щодо перекладів, запрошую на Фестиваль допрем’єрних показів в рамцях "Французької кіновесни", де фільм Marock демонструватиметься з російськими субтитрами (переклад мій). Щодо українського авторського перекладу, запрошую до Львова на "Ніч короткого метру" (інформація не остаточна).

12.04.2006 18:13

Сeгрей (г.Киев)

Добрый день! Смотрел на телеканале "Гравис" программу "Молодое кино"(автор и ведущий Олег Катков). Почему вы не принимаете участие в таком благородном деле как популиризация отечественных молодых режиссеров вместе с программой "Молодое кино"? Ведь ни один из украинских каналов не делает такое хорошее дело для будущего украинского кино???!!! И очень бы хотелось на вашем сайте "обратную связь" с Вами и с теми, которые "болеют" за молодое кино и молодых режиссеров Украины!!!! Отдельное спасибо через Вас господину Каткову! МОЛОДЕЦ!

Відповідь:

Ми теж дивимося цю програму - вона цікава і справді робить корисну справу. Від цього тижня ми починаємо співпрацю - анонсуватимемо "Молоде кіно", даватимемо інформацію про гостей студії та їхні фільми. Так, Катков молодець!
Не згодні з тим, що ми не беремо участи в популяризації молодих режисерів. Ми постійно про них пишемо. Власне, тільки на нашому сайті можна прочитати новини про фестивальні подорожі фільмів молодих українських кінематографістів, також у нас друкуються інтерв’ю з ними, рецензії на фільми.
Якщо питання стосується програми "Арґумент кіно", то наразі вона має іншу концепцію, але за можливости ми наповнюємо саму програму інформативними сюжетами, в першу чергу - про молоде українське кіно. В останній програмі була розповідь про зйомки "Штольні".

12.04.2006 18:13

Irma (Krakow)

Chonu Vy, yak i v polskiy movi, vidminuete slovo "kino"? Adzhe ukrainska literaturna yoho ne vidminue? Vasha kolyshnya studentka.

Відповідь:

Відповідає літературний редактор Юрій Бедрик: В KINO-КОЛІ склалася така традиція ще понад десять років тому і я її не ламав.

12.04.2006 18:15

DJ knut (Київ)

Я знаю, що колись пан Войтенко викладав в інституті Карпенка-Карого? Чи не плануєте знову повернутися до викладання? Ви писали, що складно знайти гарних авторів. То виховайте їх!

Відповідь:

І я не планую, і інститут (тепер вже університет) не планує. Стосовно авторів, розкрийте секрет - як їх виховувати?

12.04.2006 18:16

Олександра (Київ)

Вибачте, якщо повторюю запитання, я щойно приєдналася і не встигла оглянути всі запитання. Чи показуєте Ви зараз фільми в якомусь з Київських клубів, як раніше в Бабуїні? Чи плануєте це робити. Дякую.

Відповідь:

Показуємо фільми в Домі кіна. Як того вимагає українське законодавство - з дозволу українських дистриб’юторів, що мають права на показ цих стрічок. А раніше піратствували... :-) Зав’язали. Радимо всім. Здогадуємося, що Ви шкодуєте за клубною атмосферою тих показів. Сподіваємося, що в майбутньому законність та клубність зможуть співіснувати.

12.04.2006 18:21

Зоя (Київ)

Запитання до Кості: скільки часу тривала робота над навою версією порталу? Зроблене (знахідки,придумки, актуальність багатьох речей) дуже імпонує. Ви молодець!

Відповідь:

Дякую за ваш коментар! На жаль, робота тривала дуже довго - я мав поєднувати свою основну роботу з переробкою порталу, як результат - розробка тривала приблизно півроку. Навіть зараз не все заплановане є реалізованим. Але нам вдалося завершити основну частину і запустити портал, а це в свою чергу стимулює швидко завершувати все інше та навіть покращувати те, що не планувалось! Робиться це з задоволенням, і воно навіть подвоюється, коли бачиш результати праці - збільшення відвідувачів та такі от коментарі :)

12.04.2006 19:04

KINO-КОЛО

Дякуємо всім, хто взяв участь у нашій конференції! Нам дуже сподобалися Ваші запитання й коментарі! На початку конференції ми вирішили нагородити когось з учасників, чиє запитання нам найбільше сподобається. Хочемо відзначити unosik’а, який запропонував цікавий варіант допомоги українському кіну. unosik’у! Даруємо Вам останнє число KINO-КОЛА, а також запрошуємо 20 квітня на акцію АРҐУМЕНТ-KINO-КОЛО, де демонструватиметься фільм „Останні дні”.
Конференції

Архів


Новости кино ukrfilm.com